Świąteczny album Meghan Trainor już jest!

Artystka prezentuje swój nowy albumA Very Trainor Christmas


Płyta jest już dostępna we wszystkich platformach streamingowych i sklepach w wersji CD i winylowej. Artystka mówi o płycie tak:
Jestem dzieckiem świąt i od zawsze moim marzeniem było wypuszczenie świątecznego albumu. To, że robię to wspólnie z rodziną jest jeszcze lepsze! Utwory nagrane z moimi bliskimi to wspomnienia, które zostaną ze mną na zawsze. Będę mogła odtwarzać je w nieskończoność. Earth, Wind & Fire oraz Seth McFarlane to nasi ulubieni artyści – dosłownie traktujemy ich jak świętych – więc to że znaleźli się na albumie wydaje się wprost niemożliwe. To najlepszy świąteczny prezent!

Wliczając ostatni singiel Meghan „My Kind of Present”, na albumie znajdzie się sześć nowych piosenek. „Holidays (feat. Earth, Wind & Fire)” to kawałek, który łączy świąteczny klimat z imprezą disco. Oprócz tego na projekcie usłyszymy m. in. „Christmas Party” i „Christmas Got Blue”. Jedno jest pewne – Święta nie mogą istnieć bez rodziny. W nowej aranżacji „White Christmas” pojawił się Seth MacFarlane, a w „Rudolph The Red-Nosed Reindeer” będzie można usłyszeć rodzinę artystki:  Jayden, Jennę, i Marcusa Toney’ów. Najbardziej sentymentalny moment na całym albumie to występ taty Meghan – Garego Trainora w „Have Yourself A Merry Little Christmas”.

Źródło: Sony Music Poland

Leave A Reply

Your email address will not be published.