PREMIERA Marecky z nowym singlem „Cienie”

Marecky porzuca „Cienie”.  

Poznajcie głos do zakochania od pierwszego słuchania. 

 

Marecky – obiecujący artysta wkraczający na polską scenę muzyczną, właśnie wydał swoją najnowszą piosenkę „Cienie”. Singiel zadebiutował na platformach streamingowych i w mediach społecznościowych wraz z oficjalnym teledyskiem. 


Marecky (czyli Marek Siemieraszko) – to producent muzyczny z Wrocławia, który zamierza zainteresować odbiorców swoim wokalem. Szczere i poruszające brzmienie w połączeniu z melodyjnymi aranżacjami tworzy niezwykle atmosferyczny klimat. Na swoim koncie ma współpracę  z wieloma artystami tworząc albumy i single dla między innymi Dawida KwiatkowskiegoJulii Wieniawy czy Mroza. 

 

„Utwór opowiada o transformacji, całkowitej akceptacji siebie i gotowości by żyć swoją prawdą. Możesz opuścić miasto, które gasi twoje światło i usiąść przy ognisku które rozpali ogień w tobie. Miejsce przy którym tańczą cienie to bezpieczna przestrzeń do której wstęp mają tylko wybrani”. – tak o singlu opowiada artysta.

 

Marecky od 7 lat jest rezydentem na Teneryfie, gdzie pracuje w swoim studio Palmar Records. Jego bogate doświadczenie muzyczne rozciąga się również na muzykę klubową. To dlatego podjął się pomysłu, gdzie każdy z utworów z nowo nadchodzącego albumu będzie miał również club remix. 

 

„Cienie” dostępne już w serwisach streamingowych w wersji dwu-utworowej.

https://agoramuzyka.ffm.to/MareckyCienie

 

Utwór zapowiada debiutancki album, którego premiera przewidziana jest na wiosnę 2024 roku nakładem wydawnictwa Agora Muzyka.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.