PREMIERA: WASIO – „Sam”, premiera debiutanckiej płyty lidera zespołu Ocean!

ARTYSTA: WASIO
PŁYTA: SAM
PREMIERA: 12.04
WYDAWCA: OCEAN MANAGEMENT
DYSTRYBUCJA: WYDAWNICTWO AGORA

Link do kulturalnego sklepu: https://kulturalnysklep.pl/muzyka/sam-sam

Link do singla w sklepach cyfrowych: http://smarturl.it/WasioSam


Pierwszy singiel „Komunały” spotkał się z dobrym przyjęciem: 

Drugim singlem promującym nowe wydawnictwo był utwór „Bądź”, który promował intymny teledysk z udziałem Anny Smołowik i Olafa Deriglasoffa:


WASIO zapytany o album „ SAM” mówi:

„To najbardziej osobista płyta w mojej dotychczasowej karierze. Mam takie wrażenie, że te dźwięki i słowa gdzieś na mnie czekały. Gdzieś bardzo głęboko. Pierwsze spotkanie z  Rubensem – Piotrem Rubikiem, otworzyło przysłowiowy kurek i teraz należą one również do Państwa”.

Maciej Wasio to polski kompozytor, autor tekstów i producent, który na rynku muzycznym funkcjonuje od 20-stu lat. Na swoim koncie ma nominacje do nagrody Fryderyk oraz setki koncertów z zespołem OCN, m.in. u boku takich artystów jak Kings Of Leon, Beyonce czy Rammstein. Swoje doświadczenia zdobywał na festiwalach zarówno w kraju (Orange Warsaw Festival, Jarocin Festival, Capital Of Rock), jak i za granicą (Sziget Festival, Reeperbahn Festival).

Na obraną aktualnie solową drogę, niewątpliwy wpływ miał wyjazd do Nashville i współpraca z producentem Vancem Powellem (Jack White, The Raconteurs, Arctic Monkeys).

Na początku roku premierę miała także wspólna płyta Patrycji i Grzegorza Markowskich,na której Maciej Wasio udzielał się jako kompozytor, autor tekstów oraz producent.

Jeszcze w tym roku do sklepów trafią nowe wydawnictwa zespołów: Afromental oraz Jamal, które również powstały w ścisłej współpracy z Maciejem Wasio.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757