13 czerwca Primal Scream zagrają koncert w warszawskim klubie Stodoła. Bilety na to wydarzenie już dostępne.

Legendarni buntownicy brytyjskiej sceny wracają na koncertową trasę! Primal Scream, z charyzmatycznym Bobbym Gillespiem na czele, od lat łączą rock’n’rollową energię z psychodelią, elektroniką i dance-punkiem. Ich kultowy album „Screamadelica” zmienił oblicze muzyki lat 90., a hity takie jak „Movin’ On Up”, „Loaded czy Rocks” do dziś rozpalają publiczność na całym świecie.
Najnowszy, dwunasty już album grupy „Come Ahead” ukazał się 8 listopada 2024 roku. Single promujące płytę to „Love Insurrection”, „Deep Dark Waters”, „Ready To Go Home” i „Love Ain’t Enough”.
Bilety na koncert Primal Scream dostępne są na stronie organizatora LiveNation.pl







![[Recenzja książki] Sebastian Orszulik „Tam i z powrotem + trzy metry”](https://wybieramkulture.pl/wp-content/uploads/2026/03/1345359-352x500-1-100x70.jpg)


![[RECENZJA KSIĄŻKI] David Duchemin-ŚWIATŁO · PRZESTRZEŃ · CZAS](https://wybieramkulture.pl/wp-content/uploads/2026/03/IMG_5398-100x70.jpeg)


