Rammstein ogłasza drugi koncert w Polsce!

RAMMSTEIN 
European Stadium Tour powraca po raz trzeci w 2023 roku!

 

W związku z ogromnym zainteresowaniem fanów zespół zagra drugi koncert w Polsce!

31.07.2023 – DRUGI KONCERT
30.07.2023

CHORZÓW – Stadion Śląski


Rammstein przyspiesza tempo i ogłasza, że w 2023 roku European Stadium Tour powróci po raz trzeci!

O tym, co to oznacza, pisano w tym roku w wielu gazetach – konstrukcja sceny, która czasami góruje nad dachem stadionu, wydarzenie rozświetlone przez ogień i płomienie, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru i patos inscenizacji Rammstein – to rzeczywiście bardzo wyjątkowy pokaz pod względem jakości, wielkości i w wielkim stylu. Logiczne jest więc, że Rammstein oferuje wszystkim swoim fanom i tym, którzy dopiero się nimi staną, możliwość doświadczenia ich „gigantycznego show” (Rolling Stone), które sprawia, że europejskie „stadiony drżą” (Nordkurier), z „dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu” (Sueddeutsche Zeitung).

 

Jeśli do tej pory brakowało dowodów na to, że Rammstein jest obecnie jednym z najciekawszych zespołów na świecie, sprawa stała się jasna po wydaniu ósmego albumu zespołu „Zeit” oraz dzięki kolejnej trasie stadionowej.

Udowadniają to: dyskusje pod felietonami, entuzjastyczne opinie fanów na temat nowego albumu oraz fantastyczne recenzje trasy, na którą bilety zostały wyprzedane w rekordowym tempie.

 

Konstrukcja sceny, która czasem góruje nad dachem, wydarzenie rozświetlone przez ogień, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru oraz patos inscenizacji Rammsteina – wszystko to jest rzadkością w takiej skali i jakości na rynku muzycznym. Więc logiczne jest, że Rammstein oferuje wszystkim swoim obecnym oraz przyszłym fanom, możliwość doświadczenia ich „gigantycznego show” (Merkur), z „dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu” (Sueddeutsche Zeitung), który sprawi, że ​​europejskie „stadiony zadrżą” (Nordkurier).

 

Rammstein powróci i ogłasza, że pierwsza w historii zespołu trasa stadionowa będzie miała swoją trzecią część!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.