„Rampampam” – nowy hit na zbliżającą się wiosnę?

W swoim najnowszym singlu „Rampampam” Minelli opowiada o miłości, który boli i przywołuje trudne do zapomnienia wydarzenia, które stopniowo prowadzą do zemsty. Utwór skomponowany został przez Minelli Viky Red’a, tekst napisała sama Minelli.
„Rampampam” to eklektyczna fuzja mocnych dźwięków i pięknych wokali połączonych z bardzo chwytliwym refrenem.

„Z niecierpliwością czekałam na wydanie tej piosenki i cieszę się, że w końcu mogę się nią z wami wszystkimi podzielić. Myślę, że utwór niesie ze sobą odwagę i siłę, nawet jeśli jego tematem przewodnim jest związek, który sprawił wiele bólu. Uwielbiam pracować z Viky Red- powoduje, że jestem szczęśliwsza.  Klip doskonale oddaje przesłanie Rampampam i zamienia wszystko w pełną akcji opowieść. Mam nadzieję, że Wam się spodoba!” – powiedziała Minelli.

Klip obrazuje uczucia, które towarzyszą toksycznemu związkowi i, poprzez dynamiczne kadry, przedstawia plan zemsty, przeciwko temu, który spowodował, że bolesne wspomnienia powróciły. Minelli, z pomocą dwóch przyjaciół, udaje się zrealizować zamierzone działania. 

Teledysk został wyreżyserowany przez Kobzzon’a, a za zdjęcia odpowiedzialny jest Paul Tatcu.

Minelli to prawdziwa maszyna do pisania i produkcji piosenek. Zadebiutowała jako artystka Global Records w maju 2017 r., wydając swój pierwszy solowy singiel „Empty Spaces”, który natychmiast znalazł się na szczycie list przebojów w 15 krajach. W 2019 roku wydała utwór „Mariola”, który zajął pierwsze miejsce na rumuńskiej liście Airplay, iTunes, TV i Spotify Viral 50 i osiągnął ponad 20 milionów wyświetleń na YouTube. Kolejny singiel Minelli i kolejny hit- „Discoteka” z udziałem INNA. Świeża współpraca, która łączy w sobie kuszące wokale, przeszywające bity i hipnotyzujący vibe, tworząc ciekawe, ekscentryczne brzmienie i koncepcję wizualną. Pod koniec 2020 roku artystka zaprezentowała „Nostalgic Illusions”- sentymentalną, ale chwytliwą EPkę, składającą się z dwóch utworów „Illusion” i „Nostalgia”, tworzącą eklektyczną fuzję wibrujących bitów i fantastycznych wokali. Teraz Minelli powraca z nowym, świeżym singlem zatytułowanym „Rampampam”, który idealnie nadaje się na wiosenne playlisty! 

MINELLI online:
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.