Raz Dwa Trzy – 25 lat! Koncert w Wałbrzychu

Muzyka i teksty tego zespołu towarzyszyły mi od zawsze. Gdy tylko pojawiało się nowe wydawnictwo, robiłem wszystko by je zdobyć.

Dla mnie muzyka tej grupy stanowi fundament mojego gustu muzycznego- jest też wspaniałą podróżą sentymentalną – wracam do nich zawsze w chwilach przełomowych w moim życiu.

Sam frontman zespołu – Adam Nowak wspomniał podczas koncertu, że nie często grają w Wałbrzychu, mimo, że dwóch członków zespołu stąd pochodzi. Wałbrzyszanie nie zawiedli i licznie przybyli na koncert – może dzięki takiemu przyjęciu zespół częściej będzie odwiedzał nasze urokliwe miasto?

Koncert zorganizowano w aranżacji niesamowitego industrialnego klimatu Starej Kopalni. Co ciekawe i zaskakujące – nagłośnienie było perfekcyjne i trzeba przyznać, że organizatorzy spisali się na medal.

Pomimo faktu, że zespół znam od lat dziecięcych i każdy koncert jest wyjątkowy, a zarazem inny, to świętowanie z nimi 25-lecia istnienia było niesamowitym przeżyciem.

Po wykonaniu serii zdjęć, znalazłem sobie spokojne miejsce na schodach oddając się słuchaniu i obserwowaniu tego zacnego wydarzenia.

Raz Dwa Trzy w małym skrócie to wyjątkowa maniera sceniczna, kontakt z publicznością, głębokie i wieczne teksty, które sprawdzały się niegdyś, jak i teraz i ta uniwersalna otwartość na słuchaczy. To wszystko sprawia, że zyskują fanów wśród kolejnych pokoleń. Są nieśmiertelni…

Zachęcam do uczestnictwa w kolejnych koncertach w Waszych miastach! Zaglądajcie na oficjalnego facebooka zespołu, gdzie jest zamieszczana aktualna trasa koncertowa.

Relacja i zdjęcia: Krzysztof Trefon

raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4072 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4077 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4094 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4100 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4110 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4121 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4125 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4130 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4136 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4141 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4148 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4158 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4162 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4183 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4192 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4194 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4199 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4203 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4233 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4249 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4265 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4281 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4293 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4310 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4331 raz-dwa-trzy-wybieramkulture-4338Raz Dwa Trzy – 25 lat! Koncert w Wałbrzychu

2 Komentarzy
  1. Krystian says

    Do autora…zespół Raz Dwa Trzy nie był symbolem kształtowania się polskiej muzyki w latach osiemdziesiątych – ponieważ powstał w roku 1990. Zresztą chyba sam tytuł trasy koncertowej to sugeruje. ….

    1. Krzysztof Trefon says

      Skrót myślowy, którego nie rozwinałem, ale dziękuję za trafną uwagę 🙂

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.