Red Lips / JA WAM ZATAŃCZĘ

Już dziś swoją premierę ma trzeci studyjny album Red Lips „JA WAM ZATAŃCZĘ”!

Płyta niesie ze sobą zupełnie nową jakość – zarówno dla zespołu jak i jego słuchaczy. Materiał balansuje na krawędzi kilku gatunków muzycznych – to brzmieniowy romans gitar z nowoczesnymi samplami elektronicznymi oraz połączenie chwytliwych melodii z charakterystycznym wokalem wokalistki grupy, Rudej. 

Cappuccino

– Sami zastanawiamy się, jak to się stało, może nasłuchaliśmy się Chemical Brothers, może też nazbierało się trochę rożnych wątków wymagających innej ekspresji. Z zasady jesteśmy rockowym zespołem i bunt mamy we krwi, dlatego na tej płycie znajdziecie charakterystyczne dla nas elementy, ale tym razem zaaranżowane w zupełnie nowy, świeży sposób. Taka zmiana wynika z potrzeby rozwoju artystycznego i osobistego. Tym razem postanowiliśmy sięgnąć po bardziej nowoczesne środki wyrazu – komentują Ruda i Lazer.

Do wykreowania nowego brzmienia zespół zaprosił uznanego producenta Arkadiusza Koperę (Męskie Granie 2019). Za warstwę tekstową odpowiada Ruda we współpracy z cenionymi tekściarzami m.in. Mysław Wałczuk, Michał Wiraszko (Muchy), Patrycja Kosiarkiewicz. Materiał został nagrany i zrealizowany w warszawskim studio Black Kiss Reccords. 

Ja wam zatańczę

Album „JA WAM ZATAŃCZĘ” zawiera 11 utworów: 

 1. Róż & Plusz
 2.  Ja Wam zatańczę
 3.  Cappuccino
 4.  Gorące głowy
 5.  Fajter
 6.  Safari
 7.  Zorka 5
 8.  Tonik
 9.  Wielki Szu
 10.  Drugi
 11. Dolcze Gabana
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.