Rival Sons na dwóch koncertach w Polsce!

Rival Sons to czwórka pochodząca z Long Beach w Kalifornii. Na swoim koncie mają sześć longplayów. Występowali w Late Late Show With James Corden, grali u boku takich gwiazd jak Stone Temple Pilots, The Rolling Stones, Lenny Kravitz czy Black Sabbath.

Najnowsze wydawnictwo Feral Roots przyniosło im dwie nominacje do nagrody Grammy w 2020 roku. Pierwszą – za „Najlepszy album rockowy”, a singlowe Too Bad – „najlepszy występ rockowy”.  Płyta otworzyła nowy rozdział do grupy przynosząc im uznanie wielu mediów, krytyków muzycznych, a co najważniejsze.. fanów!

Po dwóch latach Amerykanie z Rival Sons wracają do Europy, by dalej dzielić się tym, co najlepsze w rock’n’rollu – wysokimi wokalami, bezkompromisową grą na gitarze i grzmiącymi groove’ami. Wspólnie będziemy świętować 10-lecie wydania albumu Pressure & Time.

Już na początku czerwca będziemy mieli podwójną okazję, aby zobaczyć grupę w naszym kraju. Już  10 czerwca muzycy wystąpią w poznańskim B17, a dzień później zagrają we Wrocławiu, w Koncertowym Centrum A2.

 

Bilety wciąż dostępne na stronie TicketmasterLiveNation. Serdecznie zapraszamy!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.