Nowy Festiwal muzyczny w Warszawie – Hoffchella Music Festival

Grupa uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie tworzą muzyczny festiwal.

Hoffchella Music Festival – nazwą może przypominać legendarną Coachellę. Nawiązanie do tego może mieć wpływ na zwrócenie swojej uwagi. Jest to oryginalne posunięcie w kategorii muzyki, ponieważ szkoła nie kojarzy się z takimi przedsięwzięciami. Licealiści stawiają na rozwój intelektualny i artystyczny. Co roku uczniowie tej szkoły organizują dwa festiwale – „Teatralny 12 minut” oraz „Filmowy 9 minut”, odbywające się pod koniec listopada. Dzięki tym wydarzeniom, uczniowie mogą nabrać nowych doświadczeń przy organizacji tego typu rzeczy.

W tym roku, uczniowie, podejmują się organizacji nowego wydarzenia, jakim jest Hoffchella Music Festival Jego motywem przewodnim jest Coachella Music Festival, odbywający się co roku w Kalifornii.

Przedsięwzięcie będzie miało w tym roku swoją pierwszą edycję już 22 czerwca. Celem wydarzenia jest wspieranie młodych muzyków w jak najlepszy sposób.

Hoffchella to przestrzeń do rozwoju młodzieży, ale i pomoc osobom w potrzebie, dlatego też część zysku ze sprzedaży wejściówek trafi na cel charytatywny.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.