Rock Radio ze słuchaczami i Lady Pank w nowej wersji „Kryzysowej narzeczonej”

W ramach akcji #Zostan w domu z Rock Radiem powstała specjalna wersja piosenki „Kryzysowa Narzeczona” zespołu Lady Pank. Nagrali ją słuchacze stacji wraz z Janem Borysewiczem. Premiera nagrania już dziś na rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na Facebooku i w kanale na platformie YouTube.

Do 10 kwietnia br. słuchacze Rock Radia przesyłali do redakcji swoje wersje „Kryzysowej narzeczonej”.

– Odzew na nasze zaproszenie był niesamowity – otrzymaliśmy od słuchaczy kilkaset zgłoszeń. Dzięki akcji #Zostan w domu z Rock Radiem wiemy, że nie tylko gwiazdy mogą koncertować, ale każdy z nas i to właśnie chcieliśmy pokazać w naszym wyjątkowym klipie. Oprócz porywających wykonań słuchaczy, z akompaniamentem i bez, w nagraniu można zobaczyć także Jana Borysewicza! – mówi Małgorzata Kierat, szefowa anteny Rock Radia. 
Premiera specjalnej wersji „Kryzysowej narzeczonej” miała miejsce dziś na antenie Rock Radia – w programie „Powstanie Rock Radia” po godz. 10:00.

Nagranie możne też już zobaczyć na rockradio.plna Facebookowym profilu stacji i jej kanale na platformie YouTube.

Redakcja stacji planuje kontynuację akcji i wkrótce zaprosi słuchaczy do wspólnego zaśpiewania kolejnych klasyków rocka.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości. 
www.rockradio.pl 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.