sanah – po Szampanie czas na Melodię

Po sukcesie „Szampana” prezentujemy nowy singiel sanah – oto „Melodia”!

Jej „Szampan” stał się bezapelacyjnie pierwszym wielkim hitem tego roku. Wylewał się z radia, telewizji, królował na listach przebojów serwisów streamingowych a charakterystyczny klip do tej piosenki oglądany był na Youtube/Vevo ponad 22 miliony razy. Niezły powód, aby wznieść toast, prawda? 

W ramach przygotowań do wydania debiutanckiej płyty, sanah udostępnia w sieci co jakiś czas nowe utwory. Jednym z nich jest właśnie „Melodia” – świetnie przyjęta ballada o tym, jak radzić sobie w smutnych, trudnych chwilach. I choć można odnieść ją do obecnej sytuacji na świecie, utwór jest równie uniwersalny, co wszystkie piosenki tej 22-letniej wokalistki, zjednujące sobie fanów różnych płci, w różnym wieku czy z różnymi życiowymi doświadczeniami. A wszyscy oni, kiedy tylko zetkną się z twórczością sanah i poznają jej wcześniejsze dokonania („Siebie zapytasz”„Proszę pana”„Bez słów” czy „Cząstka”), na długo już pozostają pod jej wrażeniem.

Debiutancka płyta „Królowa dram” umocni pozycję sanah jako najciekawszej artystki ostatnich miesięcy, a może i lat, na polskiej scenie niezależnej muzyki pop –  zawiera wiele muzycznych „perełek”, przy których niejedna osoba – parafrazując sanah – uroni „łezki”. 

Album ukazuje się 8 maja w wersji cyfrowej i fizycznej – na CD, 2CD (deluxe edition z singlami dostępnymi wcześniej tylko na winylowej EPce), na LP i w specjalnym Super Deluxe Boxie (szczegóły wszystkich wydawnictw na empik.com) .

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny