Westerman prezentuje nowy utwór „Waiting on Design”

Westerman podzielił się z fanami nowym utworem „Waiting on Design”. Kompozycja zwiastuje debiutancki album muzyka „Your Hero Is Not Dead”, który ukaże się 5 czerwca nakładem Play It Again Sam. 

Materiał został zarejestrowany wraz z bliskim przyjacielem i producentem Nathanem Jenkinsem (A.K.A Bullion) w południowej Portugalii, zanim został poddany ostatecznemu procesowi produkcyjnemu w Londynie. „Your Hero Is Not Dead” to krążek o empatii i współczuciu, walce i odpuszczeniu jej, a także o wszystkich naszych wewnętrznych sprzecznościach. Projekt jest pełen utworów o moralnych, politycznych i etycznych tematach. Artysta poszukuje rozwiązań zewnętrznych problemów patrząc do wewnątrz.  

„Myślałem o tym jakim absurdem jesteśmy sami dla siebie. O tym jak nikt nie chce spojrzeć z perspektywy osób, które krzywdzimy. To co dla mnie jest istotne w opowiadaniu historii, to nie historia sama w sobie, ale wzajemny związek jaki wynika ze zrozumienia przez ludzi tego, co ta historia ze sobą niesie” – tak o „Waiting on Design” mówi Westerman.

Oto tracklista: 

1. Drawbridge
2. The Line
3. Big Nothing Glow
4. Waiting On Design
5. Think I’ll Stay
6. Dream Appropriate
7. Easy Money
8. Blue Comanche
9. Confirmation
10. Paper Dogs
11. Float Over
12. Your Hero Is Not Dead

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny