Louis The Child w kawałku z Quinn XCII i Chelsea Cutler

Producencki duet z Chicago – Louis The Child – prezentuje nowy singiel „Little Things”, w którym usłyszymy wschodzące gwiazdy: Quinn XCII i Chelsea Cutler.

Jak mówią Robby Haludren i Freddy Kennett z Louis The Child:
– Choć zaczęliśmy pracę nad kawałkiem lata temu, moment na jego premierę okazał się idealny. Adaptujemy swoje codzienne życie do obecnej sytuacji i w takich warunkach okazuje się, że małe rzeczy znaczą najwięcej. Rzeczy, które do tej pory wydały nam się oczywiste w normalnych życiach, teraz wydają się jeszcze ważniejsze. Piosenka została napisana przez Jona Belliona i od pierwszego przesłuchania poczuliśmy z nią więź. Zanurzyliśmy się w produkcji i przerobiliśmy nieco tekst, oczywiście za błogosławieństwem Jona. Gdy się dobrze wsłuchacie, usłyszycie zresztą wokal Jona w tle. Wysłaliśmy piosenkę do Chelsea i Quinn, z którymi przyjaźnimy się i współpracujemy od lat. Ponieważ łączy nas wiele wspaniałych wspomnień z trasy, studia i życia codziennego, trudno było nam wyobrazić sobie lepszych wokalistów do tej piosenki.

„Każda pojedyncza sekunda jest na wagę złota / Pielęgnuj ten moment” – słyszymy w tekście. „Little Things” to następca „Every Color”, które Louis The Child nagrało w duecie z Foster the People.

Louis The Child zyskał rozgłos w 2017, kiedy ich trzy single trafiły na Hot Dance/Electronic songs chart. W 2018 duet udostępnił kawałki z Joeyem Purpem, Quinn XCII czy „Better Not” ft. Wafia – #1 na US iTunes electronic charts, kawałek trafił też na EP-kę „Kids at Play”. W 2019 Louis The Child dotarł do 46. pozycji Billboard Dance 100.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny