Sarsa wraca z nowym hitem na jesień!

 Sarsa wraca z nowym hitem na jesień!

Już dzisiaj użytkownicy serwisu TIDAL jako pierwsi mogą ekskluzywnie posłuchać najnowszego singla Sarsy „Zakryj”, który zapowiada trzeci solowy album artystki.

Jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce powraca z najnowszym singlem pt. „Zakryj”. Piosenkarka jest autorką muzyki, słów, a także producentką utworu. Album zapowiada 9 grafik udostępnianych na Instagramie Sarsy, które w symboliczny sposób nawiązują do zjawiska synestezji. Każdy dźwięk łączy się jednocześnie z kolorem, światłem, smakiem, dotykiem i kształtem.

Sarsa o swojej nowej produkcji mówi:

Utwór jest wielowarstwowy, to nie tylko muzyka i tekst oparty na moich doświadczeniach i wrażliwości, ale również dodatkowy symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem.

Link do odsłuchu najnowszego singla Sarsy „Zakryj”:

https://tidal.com/browse/album/94166021

To nie koniec nowości od Sarsy! Równocześnie, z premierą najnowszego singla, artystka zapowiada jesienną trasę klubową #ZAKRYJTOUR w największych miastach w Polsce!

02.11 Szczecin Peron 5

03.11 Gdańsk Klub Parlament

04.11 Koszalin Teatr Variete

08.11 Katowice Królestwo

16.11 Poznań B17

18.11 Toruń Klub Od Nowa

09.12 Warszawa Palladium – Finał trasy + goście specjalni 

Sarsa to kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna. Gra na instrumentach klawiszowych i ukulele. Laureatka licznych konkursów na twórczość własną. Fluktua, TakloopNie, SarsaParilla, Emma Nuci Organic to tylko niektóre z jej projektów muzycznych zakorzenionych w szeroko pojętej muzyce alternatywnej. Współtworzyła wiele projektów eksperymentując z muzyką od jazzu, poezji śpiewanej po alternatywnego rocka i muzykę elektroniczną. Jej charakterystyczny wokal stylistycznie stawiany był obok głosu Dolores O’Riordan z The Cranberries, Florence Welch z Florence And The Machine, Sia, CocoRosie. Dziennikarze muzyczni zaś uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu. Artystka została okrzyknięta największym i najbardziej osobliwym debiutem ostatnich lat.

Zapraszamy do odwiedzenia kanału Sarsy na serwise streamingowym TIDAL:

https://tidal.com/artist/6780294

Link do odsłuchu ostatniej płyty Sarsy „Zapomnij Mi”:

https://listen.tidal.com/album/74193404

***

TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X.  TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 57 milionów utworów i 230 000 filmów wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com/pl.

Facebook: https://www.facebook.com/TIDALPolska/

Instagram: https://www.instagram.com/tidal_polska/

Jak zarejestrować się w TIDAL
Do założenia konta TIDAL, możesz użyć własnego adresu e-mail albo swojego już istniejącego konta na Facebooku lub Twitterze. Przejdź do TIDAL.com i kliknij Darmowy okres próbny na górze strony.

Rejestracja za pomocą adresu e-mail
Aby zarejestrować się z użyciem adresu e-mail, podaj i potwierdź swój adres e-mail, następnie utwórz hasło. Podaj swoją datę urodzenia i zaakceptuj nasz regulamin i politykę prywatności.

Kliknij „Kontynuuj”, aby przejść do metod płatności. Wybierz metodę płatności, uzupełnij szczegóły i kliknij Kontynuuj.

Rejestracja za pomocą konta Facebook lub Twitter
Aby użyć konta na Facebook lub Twitterze, kliknij odpowiedni przycisk i wypełnij wszystkie wymagane pola. Po zalogowaniu, kliknij Kontynuuj, następnie przejdź do metod płatności. Wybierz metodę płatności, uzupełnij szczegóły i kliknij Kontynuuj.

Nieważne, którym sposobem się zarejestrujesz – ciesz się darmowym 30-dniowym okresem próbnym za darmo!
Jeśli Twój adres e-mail był już wcześniej użyty do stworzenia konta TIDAL, kliknij „Zapomniałem hasła” na stronie do logowania i zresetuj swoje hasło.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.