SHURA powraca z nowym krążkiem

Najnowsze wydawnictwo, mieszkającej w Nowym Jorku, Shury „forevher”, będzie mieć swoją premierę 16 sierpnia. Płyta ukaże się nakładem Secretly Candian. 

Album opowiada historię związku Shury z jej dziewczyną i kontynuowania relacji na odległość przy użyciu nowoczesnych apek, wymiany smsów i pogawędek na Skype’ie. 

„religion (u can lay your hands on me)” to drugi zwiastun wydawnictwa. Shura napisała utwór o konkretnej sytuacji, w której była na pierwszej randce ze swoją obecną partnerką. Wkrótce potem były po przeciwnych stronach świata, gdzie nie mogły fizycznie być ze sobą i musiały polegać na pisaniu wiadomości tekstowych i rozmowach przez telefon. Do utworu powstał teledysk, który wyreżyserowała Chloe Wallace. 

Nowy materiał powstał w koprodukcji z Joelem Pottem. Artystka do współpracy zaprosiła Jony’ego Ma (Jagwar Ma), Willa Millera (Whitney), T-E-E-D, Rosie Lowe, Kerry Leatham oraz Revę (Nimmo). 

Shura opisuje „forevher” jako „płytę soul, śpiewaną przez kogoś, kto nie ma tradycyjnego soulowego głosu. Bardzo podoba mi się ten antagonizm”. 

W lipcu 2016 r. ukazał się debiutancki album Aleksandry Denton zatytułowany “Nothing’s Real”. Utwory na płycie dotykały takich tematów jak niepokój, nieodzwajemniona miłość czy poczucie bycia outsiderem. W ten sposób artystka stała się przypadkową ambasadorką samotnych i odrzuconych. W jej muzyce można odnaleźć echa twórczości takich artystów jak Madonna, Janet Jackson czy Fleetwood Mac. 

Shura rozpoczęła pracę nad nowym materiałem po dwóch latach spędzonych w trasie. Podczas ostatnich ośmiu tygodni tournee dzieliła scenę między innymi z takim gwiazdami jak Tegan, Sara czy M83. 

Oto tracklista:

1. thats me, just a sweet melody
2. side effects
3. religion (u can lay your hands on me)
4. the stage
5. BKLYNLDN
6. tommy
7. princess leia
8.flyin’
9. forever
10. control
11. skyline, be mine

Zamów w przedsprzedaży „forevher”

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny