Sibuku – 9:57

W nowym singlu Sibuku mieszają się odcienie czasu. Tkwimy w teraźniejszości, zagapieni w okno. Zegarek wskazuje niezmiennie 9:57. Szeptem snujemy plany na przyszłość, która tak naprawdę już zaistniała w przeszłości. Wróć.
Jeszcze raz. Gapimy się w okno. Na zegarku 9:57. Planujemy przyszłość, ale już w czasie przeszłym.
Wróć…
Paweł Szymczak jest mistrzem ceremonii – prowadzi słuchacza przez wszystkie przed i po. Nie daje odpowiedzi, zostawia nas w teraz.
Wokal Ani Bratek zwykle rozwibrowany i soulujący tutaj w innej, delikatniejszej odsłonie.
9:57 to czwarty singiel Sibuku.
Muzyka: Paweł Szymczak Słowa: Ania Bratek


Sibuku to projekt Pawła Szymczaka. Paweł jest naturszczykiem, zaczęło się od prób zagrania ulubionych utworów na pianinie marki Calisia stojącym w domu. Później pojawiły się syntezatory, które stały się jego oczkiem w głowie. Fascynuje go proces twórczy z jego wszystkimi niuansami, droga od nieśmiałych dźwięków do odsłuchu finalnej wersji.
Ania Bratek – laureatka Debiutów w Opolu wraz z zespołem KidBrown. Liderka i założycielka zespołu MØW, współzałożycielka projektu Slow Sunset. Zdobywczyni głównej nagrody na Międzynarodowym Konkursie Jazzu Tradycyjnego Złota Tarka. Ma na koncie współpracę z artystami takimi jak Atom String Quartet, Nikola Kołodziejczyk czy Jnr Robinson.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.