SILENTlive

W sobotni wieczór, w Rock Pub’ie wystąpił wałbrzyski zespół SILENTlive. Muzyków wcześniej miałem okazję słyszeć podczas tegorocznych Juwenaliach. Już wtedy zaciekawili mnie swoją twórczością a przede wszystkim melodyjnością. Podczas występu, gdy spojrzałem na set listę, byłem zdumiony, była wypełniona na około 2 godziny koncertu!

Rock Pub to niesamowicie klimatyczne miejsce, położone w centrum Szczawna Zdroju. Gdy oczekiwałem na występ obserwowałem wchodzących gości i bardzo mnie zaskoczyło, gdy pod sceną spotkałem lidera legendarnego zespołu Defekt Muzó – Ireneusza Jeża, który jak mogłem zauważyć bawił się świetnie!

Przybyli goście/fani, idealnie śpiewali wszystkie utwory z zespołem, to wiele znaczy o ich twórczości.

Nie mogę także zapomnieć o projekcie zespołu na platformie Polak Potrafi. Zespół ma 45 dni na zebranie 7 tysięcy złotych. Pieniądze przeznaczą na nagranie pierwszego, oficjalnego albumu.

Wystarczy kliknąć  na platformie Polak Potrafi, wybrać dla siebie jedną (lub więcej) nagrodę z wszystkich dostępnych po prawej części strony, zarejestrować się i dokonać wpłaty przez bank, w którym posiadacie swoje konto. Zajmie Wam to tylko 3 minuty.

Jeżeli projekt się nie powiedzie, czego w ogóle nie bierzemy pod uwagę, pieniądze zostaną Wam zwrócone na Wasze konta bankowe.

<kliknij> Polak Potrafi: nagranie pierwszego oficjalnego albumu grupy SILENTlive

Wystarczy, że 100 osób będzie chciało mieć przed premierą nasz krążek (wpłata 70 zł), a uda się uzbierać wymaganą kwotę do realizacji projektu. Oczywiście wpłacić można każdą kwotę od 1 zł.

Wiele nas to nie kosztuje, a można pomóc w nagraniu naprawdę dobrego albumu!

Pod tym projektem podpisuje się rękoma i nogami i bardzo Was serdecznie proszę o wsparcie zespołu 🙂

http://polakpotrafi.pl/projekt/silentlive

http://silentlive.plsilen-live-rock-pub-0002silen-live-rock-pub-0003silen-live-rock-pub-0010silen-live-rock-pub-0057silen-live-rock-pub-0078silen-live-rock-pub-0102silen-live-rock-pub-0196silen-live-rock-pub-0082silen-live-rock-pub-0151silen-live-rock-pub-0106silen-live-rock-pub-0090silen-live-rock-pub-0189silen-live-rock-pub-0198
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.