Soko przekłada premierę albumu „Feel Feelings”

Francuska wokalistka, kompozytorka i aktorka Soko podjęła decyzję o przełożeniu premiery swojej trzeciej płyty. „Feel Feelings” miało ukazać się 12 czerwca. Artystka wyjaśniła na Instagramie, dlaczego musimy poczekać na album.

Część z Was być może wie, ale mój trzeci album, zatytułowany „Feel Feelings”, miał ukazać się 12 czerwca. JEDNAK… W związku z wydarzeniami na świecie, czuję że byłoby niewłaściwe, abym poświęcała swoją energię na promocję samej siebie. Dlatego podjęłam decyzję o przełożeniu premiery. Dołożę wszelkich starań, by sprawiedliwości stało się zadość oraz by każdy był obdarzony szacunkiem, w świecie bezpiecznym dla każdego.
Zamiast tego skupiam się, by działać na rzecz Afroamerykanów, własnej edukacji – tak by lepiej zrozumieć przywilej posiadania jasnej skóry oraz by znaleźć sposób na rozbicie rasistowskich systemów raz na zawsze.
Chcę, by moje dziecko dorastało w społeczeństwach, które doceniają i celebrują różnorodność oraz równość. Chcę, by mój syn był świadkiem prawdziwego postępu. Aby ta zmiana była możliwa, muszę zacząć działać tam, gdzie tylko mogę. Mam nadzieję, że Wy również podejmiecie wszelkie możliwe kroki, małe lub duże, bo każdy z nich się liczy i jest potrzebny.
Kocham Was wszystkich!

„Feel Feelings” to następca „My Dreams Dictate My Reality” wydanego w 2015 roku. Na nowym wydawnictwie znajdzie się 12 utworów poruszających takie tematy jak miłość do samego siebie, akceptacja i autentyczność. „Feel Feelings” jest celowo bardzo zróżnicowane. Artystka bada w utworach złożoność emocji towarzyszących nam w życiu codziennym. Tytuł krążka Soko każe traktować bardzo dosłownie: w porządku jest odczuwać wszystkie możliwe emocje. „Feel Feelings” pozwala się nam w nie zanurzyć i przyjrzeć z bliska. Pełna tracklista albumu poniżej.„My Dreams Dictate My Reality” zapewniło Soko okładki takich magazynów jak „NYLON”, „Dazed”, „L’Officiel” czy „At Large”. Krążek promowały single „Who Wars the Pants??” oraz „Monster Love” i „Lovetrap” z gościnnym udziałem Ariela Pinka. Soko ma na koncie współpracę z wieloma innymi artystami, chociażby Seanem Lennonem, Beach Fossils czy The Brian Jonestown Massacre. Za rolę w filmie „Tancerka” (2016) artystka otrzymała drugą w karierze nominację do Cezara.

Soko – „Feel Feelings” – tracklista: 
1. Are You A Magician
2. Being Sad Is Not A Crime
3. Blasphémie
4. Looking For Love
5. Oh To Be A Rainbow
6. Quiet Storm
7. Don’t Tell Me To Smile
8. Replaceable Heads
9. Let Me Adore You
10. Now What
11. Time Waits for No One
12. Hurt Me With Your Ego  

Źródło: Universal Music Polska

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.