SPĘDŹ SYLWESTRA Z SORRY BOYS – koncert online – live z wyjątkowego Folwarku

Tęsknicie za koncertami?
Rozumiemy to doskonale, dlatego idąc na przekór światu zapraszamy Was na najpiękniejsze koncertowego Sylwestra 2020 w formie online. Specjalny, obłędnie klimatyczny występ Sorry Boys w Waszych domach wśród bliskich to idealne zaproszenie Nowego 2021 roku. Niech to będzie nasz najbardziej magiczny Sylwester jaki kiedykolwiek przeżyliśmy.Będziemy grać dla Was wszystkie nasze taneczne piosenki, żegnać 2020 i witać 2021 rok!  Wierzymy, że będzie łaskawszy od poprzednika. A już na pewno będziemy to zaklinać.

Zaczynamy o godzinie 21:00, koncert potrwa 1-1,5 godziny. Nadajemy na żywo z wyjątkowego miejsca, jakim jest Folwark Ruchenka, gdzie zagraliśmy koncert łąkowy latem tego roku.

Obowiązują stroje wieczorowe! 🙂

BILETY DOSTĘPNE POD LINKIEM: https://live.folwarkruchenka.pl/
.
SORRY BOYS – Jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno – popowej. Od początku działalności trzon grupy stanowią: charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów – Bela Komoszyńska, oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak.
Najnowszy albumu pt: „Miłość”, ukazał się 10 maja 2019.
Miłość” to pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej. „Miłość” pokazuje oblicza najważniejszego uczucia świata z prywatnej i uniwersalnej perspektywy. Portretuje kobiecość uchwyconą w procesie życiowej zmiany i robi to z przytupem. Gościem specjalnym albumu jest Kayah, która przejmująco zaśpiewała w jednym z utworów.
.
Sorry Boys – „Absolutnie, absolutnie” https://tiny.pl/t974b
Sorry Boys – „Warszawa czeka” https://tiny.pl/tszgn
Sorry Boys – „Jesteś pragnieniem” https://bit.ly/2SMZidz
.
Zobacz jak wyglądał ostatni koncert, gra Sorry Boys: https://youtu.be/QlscaN7UZM0
.
Chodźcie z nami! Wejdźmy z najlepszą energią w nowy, łaskawszy 2021!