Spotkaj się z Natalią Przybysz – nowy album z odbiorem osobistym z rąk artystki

Zbliża się premiera piątego solowego albumu Natalii Przybysz. „Jak Malować Ogień” jest naturalną konsekwencją i rozwinięciem brzmień i kompozycji, które ukazały się na poprzednich wydawnictwach – „Prąd” i „Światło nocne”. Znajdziemy tutaj ciepło brzmiący blues, soul i jazz, żywe instrumenty i jak zawsze wyjątkowe i mądre teksty. Uwagę zwraca fakt, że Natalia postawiła zarówno na treść, jak i formę – CD oraz winyl wykonane są z surowców pochodzących z recyklingu.

I chociaż premiera zaplanowana jest na 25 października już teraz możecie zamawiać „Jak Malować Ogień” na SKLEPZMUZYKA.PL z opcją odbioru osobistego w dniu premiery z rąk artystki w siedzibie wytwórni Kayax na warszawskiej Saskiej Kępie.


„Jak Malować Ogień” EKO CD

W przypadku CD ilość aluminium została zredukowana do niezbędnego minimum potrzebnego do zapisu danych. W związku z tym album Natalii jest przeźroczysty. Dodatkowo zrezygnowano z zadrukowania płyty, co wyeliminowało użycie kolejnych substancji chemicznych.


„Jak Malować Ogień” EKO WINYL

Winyl „Jak Malować Ogień” powstał w wyniku ponownego zmielenia odpadów z produkcji innych płyt winylowych. Warto dodać, że każdy winyl będzie się od siebie różnił wizualnie, będzie miał różne kolory i niepowtarzalne wzory w zależności od tego, jakich ścinków użyto do jego produkcji.


„Jak Malować Ogień” to zapis chwil i emocji towarzyszących Natalii Przybysz i jej zespołowi, z którym na stałe koncertuje i tworzy. Oprócz producenta i gitarzysty Jurka Zagórskiego (odpowiedzialnego za produkcję albumów „Prąd” i „Światło nocne”) do współprodukcji dołączył Mateusz Waśkiewicz (gitara) oraz sekcja rytmiczna – Kuba Staruszkiewicz i Pat Stawiński. Wszyscy razem komponowali muzykę i pracowali nad aranżacjami albumu w zaciszu podwarszawskiego domu Natalii. Za wszystkie melodie i historie opowiedziane głosem odpowiada oczywiście Natalia Przybysz. Gościnnie wystąpił wiolonczelista Michał Pepol.

Natalia Przybysz o płycie:

„Jak Malować Ogień” jest o tym jak zachować spokój i poczucie sensu w czasach dynamicznych i niepokojących zmian. Gdy drzew i tlenu coraz mniej… Jak się kochać. Jak słuchać. Jak rozmawiać. Jak patrzeć i czego/kogo się trzymać najmocniej.

Zobacz teledysk do singla „Ciepły Wiatr”: 

Natalia Przybysz wraz z zespołem rusza w trasę „Jak Malować Ogień”

Artystka rozpocznie w listopadzie trasę promującą nowy album i odwiedzi następujące miasta:
02.11.2019 – G2, Radom
03.11.2019 – Lizard King, Toruń
07.11.2019 – P23, Katowice
08.11.2019 – Zaklęte Rewiry, Wrocław
11.11.2019 – Tama, Poznań
14.11.2019 – Zmiana Klimatu, Białystok
23.11.2019 – Wytwórnia, Łódź
24.11.2019 – Kawon, Zielona Góra
01.12.2019 – Studio, Kraków
07.12.2019 – Kosmos, Szczecin
08.12.2019 – Stary Maneż, Gdańsk
11.12.2019 – Stodoła, Warszawa
12.12.2019 – Klub 30, Lublin
14.12.2019 – Rura, Częstochowa

Link do przedsprzedaży fizycznej: 
www.sklepzmuzyka.pl/pl/c/Natalia-Przyby…
Link do preorderu w streamach: 
https://orcd.co/kayax_nataliaprzybysz_jakmalowa…
Facebook: www.facebook.com/NataliaPrzybysz
Bądź na bieżąco z newsami od Natalii. Napisz na: https://m.me/NataliaPrzybyszOfficial
Instagram: www.instagram.com/natalia_przybysz_official

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny