SUZUME” w ramach najnowszej odsłony cyklu Helios ANIME

Sieć kin Helios zaprasza na wyjątkowe seanse w ramach projektu Helios ANIME. Na ekranach kin w całej Polsce zaprezentowany zostanie film japońskiej produkcji Suzume w reżyserii Makoto Shinkai. Premiera tej wyczekiwanej animacji będzie miała miejsce w piątek, 21 kwietnia.

Akcja filmu rozgrywa się w różnych miejscach na terenie całej Japonii. Podróż tytułowej bohaterki rozpoczyna się w spokojnym miasteczku Kyushu w południowo-zachodniej Japonii, kiedy spotyka chłopaka, który szuka tajemniczych drzwi. Dziewczyna znajduje je zniszczone pośród ruin, jakby były specjalnie osłonięte. Zdaje się być przyciągana przez ich moc i sięga aby je otworzyć. Drzwi zaczynają otwierać kolejne drzwi w całej Japonii, siejąc zniszczenie. Suzume musi zamknąć te portale, aby zapobiec dalszej katastrofie.

Nigdy wcześniej niewidziana sceneria, spotkania i pożegnania… Niezliczone wyzwania czekają na Suzume podczas podróży. Pomimo wszystkich przeszkód na jej drodze, ta przygoda rzuca promień nadziei na zmagania z najtrudniejszymi wyzwaniami, które składają się na codzienne życie. Opowieść o zamykanych drzwiach, które łączą przeszłość z teraźniejszością i przyszłością, pozostawi w sercach widzów trwały ślad. Wciągnięta przez te tajemnicze drzwi, podróż Suzume właśnie się zaczyna

Helios ANIME to unikalny projekt sieci stworzony w szczególności z myślą o fanach gatunku, którzy do tej pory nie mieli możliwości zobaczenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. W ramach cyklu prezentowane są największe hity i światowe produkcje na najwyższym poziomie.

Film Suzume pojawi sięrepertuarze kin Helios od piątku, 21 kwietnia. Bilety na seanse dostępne sąkasach kin, na stronie www.helios.pl/suzume orazaplikacji mobilnej. Każdy widz pokazów w ramach cyklu otrzyma specjalną pocztówkę z kadrem filmowym.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 54 kinami mającymi łącznie 302 ekrany i ponad 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (9 stacji radiowych z portfolio Grupy Radiowej Agory i Eurozetu).

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.