„Sympatyk” z Robertem Downey Jr i Sandrą Oh już wkrótce w HBO.

The Sympathizer

„Sympatyk” to oparta na kultowej książce produkcja w gwiazdorskiej osadzie. Serial już od 15 kwietnia będzie można oglądać na HBO i HBO Max.

“Sympatyk” to serial oparty na nagrodzonej Pulitzerem powieści autorstwa Viet Than Nguyen. Thriller szpiegowski i międzykulturowa satyra w jednym opowiada o zmaganiach w połowie francuskiego, w połowie wietnamskiego komunistycznego szpiega podczas ostatnich dni wojny w Wietnamie i wygnaniu w Stanach Zjednoczonych.

Siedmioodcinkowy, limitowany serial HBO Original „Sympatyk” będzie miał swoją premierę  15 kwietnia w HBO i HBO Max. Showrunnerami i producentami wykonawczymi są Park Chan-wook („Oldboy”, „Mała Doboszka”) i Don McKellar („Zbrodnie przyszłości”, „Pośrednik”). Poza tym producentami wykonawczymi są m.in. Robert Downey Jr i Susan Downey oraz kultowe już studio A24.

W serialu występuje m.in.: Hoa Xuande, Fred Nguyen Khan, Toan Le, Phanxine, Vy Le, Ky Duyen, Kieu Chinh, Duy Nguyen, Alan Trong, zdobywczyni nagrody Emmy Sandra Oh i nominowany do Oscara Robert Downey Jr., który wciela się w kilka ról.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.