Sztuka młodych na prezent – Targowisko Sztuki

Już 10 i 11 grudnia odbędzie się coroczne, świąteczne Targowisko Sztuki na którym warszawiacy mogą odkrywać i nabywać obrazy, grafikę, fotografię czy plakaty autorstwa studentów i absolwentów uczelni artystycznych z całej Polski.

To okazja do wyszukania oryginalnych prezentów w atrakcyjnych cenach, ale też do bezpośredniego spotkania z artystami i uczestniczenia w cyklicznej imprezie, która istnieje na mapie stolicy od ponad 17 lat, ciesząc się największą popularnością właśnie w grudniu.

Targowisko Sztuki powstało jako spontaniczny projekt studencki, przez lata działało pod patronatem ASP, twórców gościł m.in. Zamek Królewski w Warszawie. Obecnie, w nowej, poszerzonej odsłonie, impreza odbywa się w Centrum Praskim Koneser.

To właśnie w industrialnych przestrzeniach Konesera, ale przewrotnie – nie tylko dla koneserów – realizowane są dwudniowe prezentacje malarstwa, rysunku, grafiki i ilustracji.

Targowisko cechuje bogaty przekrój prac i różnorodność tematów, technik, form – w efekcie każdy zainteresowany znajdzie tu coś dla siebie.

Prawie dwie dekady tradycji Targowiska sprawiły, że impreza ma swoich stałych sympatyków a wśród odwiedzających ją gości są zarówno kolekcjonerzy, łowcy talentów, dekoratorzy, ale też po prostu miłośnicy sztuki i poszukiwacze niebanalnych upominków lub czegoś ciekawego do wnętrz.

Zapraszamy na świąteczne Targowisko Sztuki – w sobotę i w niedzielę, 10 i 11 grudnia, od 11.00 do 17.00. Wstęp jak zawsze wolny, atmosfera niezmiennie swobodna, przed nami inspirujące spotkania i rozmowy z kilkudziesięcioma artystami.

Do zobaczenia w Koneserze!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.