„Taki talent zdarza się raz na pokolenie”. Celeste prezentuje nowy singiel!

Soulowa sensacja z Wielkiej Brytanii, zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound of 2020 Celeste prezentuje nowy singiel „Little Runaway”. Za reżyserię klipu odpowiada stała współpracowniczka artystki, Sophie Jones.

Celeste tak opowiada o nowym utworze:

„Little Runaway” jest opowieścią o utracie wiary, nawet chwilowej, a także o szukaniu odpowiedzi u duchów i sił nadprzyrodzonych, gdy przyziemne rozwiązania przestają mieć jakikolwiek sens. Moją ulubioną linijką tekstu jest fragment „dobre wieści, przydałyby mi się”. Wierzę, że każdy z nas ma swojego anioła stróża, a „Little Runaway” to rozmowa z moim nadprzyrodzonym opiekunem. Zwrotki zrodziły się z saksofonowych sampli, które graliśmy na luzie w studiu i ostatecznie przekształciły się w melodię. Z tyłu głowy zawsze będę mieć ten instrument, nawet pomimo jego braku w ostatecznej wersji piosenki.

CelesteOkładkę singla stworzyła Elizavetta Porodina, której prace można było niedawno oglądać w rosyjskiej oraz chińskiej edycji magazynu „Vogue”.


„Little Runaway” to następca wyprodukowanego przez Finneasa „I Can See The Change”. Utwór został doceniony m.in. przez Billie Eilish czy Christinę Aguilerę. Finneas, brat Billie, tak napisał o kawałku: „Celeste będzie jedną z największych gwiazd. Jestem zaszczycony, że mogłem wyprodukować dla niej ten utwór”.
Premiera długogrającego, debiutanckiego albumu Celeste zaplanowana jest na 2021 rok. Wkrótce więcej informacji!

Źródło: Universal Music Polska

Leave A Reply

Your email address will not be published.