Prezentujemy drugą odsłonę wyjątkowego projektu „Hip-Hop meets Polskie Nagrania”, w którym raperzy mierzą się z samplami legendarnych utworów z katalogu wytwórni Polskie Nagrania.
Nietypowe połączenie Orkiestry Rozrywkowej PRiTV pod dyrekcją Jerzego Miliana, kompozycji Andrzeja Żylisa oraz rapu Te-Trisa. Wszystko to przyniosło efekt jakim jest utwór „Historie” w charakterystycznym dla Te-Trisa stylu ukazującym Jego niepodrabialny styl.
Dzisiaj światło dzienne ujrzał teledysk do tego singla, a sam utwór dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
Video, zrealizowane przez ekipę H D S C V M, zobaczyć można poniżej:
Nowy utwór powstał w oparciu o sampel z kompozycji „Wśród pampasów” autorstwa Andrzeja Żylisa, w wykonaniu Orkiestry Rozrywkowej PRiTV w Katowicach pod dyrekcją Jerzego Miliana.







![[Recenzja książki] Sebastian Orszulik „Tam i z powrotem + trzy metry”](https://wybieramkulture.pl/wp-content/uploads/2026/03/1345359-352x500-1-100x70.jpg)


![[RECENZJA KSIĄŻKI] David Duchemin-ŚWIATŁO · PRZESTRZEŃ · CZAS](https://wybieramkulture.pl/wp-content/uploads/2026/03/IMG_5398-100x70.jpeg)


