TIDAL X SUMMER – koncert Burak Yeter !

Międzynarodowa gwiazda Burak Yeter w Sopocie!

W piątek w Sopocie odbyło się muzyczne wydarzenie w ramach TIDAL X SUMMER. Tym razem organizatorzy przygotowali nocną odsłonę cyklu, podczas której wystąpił słynny turecki producent Burak Yeter, znany z utworu „Tuesday”.

Muzyk pojawił się w Sopocie na specjalne zaproszenie serwisu streamingowego TIDAL. Impreza odbyła się w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie, gdzie specjalnie na tę okazję przearanżowana została przestrzeń restauracji oraz plaży. W klubowej przestrzeni nie zabrakło laserów i oświetlania na światowym poziomie. Podczas wydarzenia artysta zagrał międzynarodowe hity, w tym uwielbiany przez wszystkich „Tuesday”. Tłum imprezowiczów bawił się na plaży do wczesnych godzin porannych.

Wieczór pod hasłem TIDAL X SUMMER NIGHT był klubową odsłoną wakacyjnego cyklu koncertów.  Od lipca na scenie TIDAL wystąpiły takie gwiazdy, jak Krzysztof Krawczyk, czy raper Young Igi. Przed nami jeszcze finał wakacyjno-muzycznych aktywności. Do wspólnej zabawy organizatorzy zapraszają już 24 sierpnia, tym razem będzie nie tylko muzycznie, ale i sportowo. Więcej szczegółów będzie można znaleźć już wkrótce na kanale Facebook TIDAL oraz Zatoki Sztuki.

TIDAL:

https://www.facebook.com/TIDALPolska/

https://www.instagram.com/tidal_polska/

Zatoka Sztuki:

https://www.facebook.com/Zatoka.Sztuki/

 

TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X.  TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 57 milionów utworów i 230 000 filmów wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com/pl.

Leave A Reply

Your email address will not be published.