TIDAL X SUMMER – tłumy na koncercie Young Igiego!

W piątek w Sopocie odbył się bezpłatny koncert w ramach wakacyjnego TIDAL X SUMMER. Tym razem na scenie wystąpiła wschodząca gwiazda polskiego rapu, bijąca rekordy popularności w serwisach muzycznych – Young Igi.  

Young Igi to raper, który przeciera szlaki w polskim rapie, czerpiąc z trendów zza Oceanu. Na koncercie artysty pojawili się jego wierni fani z całej Polski, którzy wspierają młodego artystę i doceniają jego dorobek artystyczny. W utworach Young Igiego znajdziemy auto-tune oraz multum ad-libów połączonych m.in ze skowytem. Muzyka tworzona przez Young Igi jest abstrakcyjna, ale równocześnie bardzo przystępna dla wszystkich fanów hip-hopu. Artysta w zeszłym roku wydał swój pierwszy album „Trappist”, którego utwory mogliśmy usłyszeć podczas piątkowego koncertu.

TIDAL X SUMMER to nowy cykl bezpłatnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych djów. Cykl w zeszłym tygodniu rozpoczął koncert Krzysztofa Krawczyka, którego muzyka idealnie wpisała się w letni klimat i charakter imprezy.

TIDAL zapowiada, że to dopiero początek muzycznych emocji. Przed nami kilka tygodni, podczas których wystąpią m.in. Burak Yeter czy Smolasty. Wstęp na wszystkie koncerty w Zatoce Sztuki jest bezpłatny.

Link do playlisty zapowiadającej koncerty na TIDAL:

https://listen.tidal.com/playlist/85c5d273-3114-4705-8dea-c6db6c926b19

 

Harmonogram koncertów:

  • 27 lipca (piątek), godzina 19:00 – Smolasty
  • 10 sierpnia (piątek), godzina 19:00 – Burak Yeter

Więcej informacji na temat cyklu będzie można znaleźć już wkrótce na kanałach Facebook:

TIDAL https://www.facebook.com/TIDALPolska/

Zatoka Sztuki https://www.facebook.com/Zatoka.Sztuki/

oraz Instagram:

https://www.instagram.com/tidal_polska/

Sponsorem cyklu muzycznego jest serwis streamingowy TIDAL.

 

TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X.  TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 55 milionów utworów i 221 000 filmów wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com.

 

Facebook: https://www.facebook.com/TIDALPolska/

Instagram: https://www.instagram.com/tidal_polska/

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.