Trzeci singiel zapowiadający długo wyczekiwany album Schizmy!

Schizma prezentuje trzeci singiel promujący „Upadek”!
Bydgoski zespół udostępnił właśnie kolejny premierowy utwór. „Patologia” promuje nadchodzący wielkimi krokami i pierwszy od 13 lat długogrający album grupy. Wydawnictwo ukaże się już w najbliższy piątek, 17 lutego, nakładem wytwórni Piranha Music, a koncertowa premiera odbędzie się dzień później w bydgoskim klubie Mózg.
 
POSŁUCHAJ SINGLA:

Za brzmienie odpowiedzialny jest Szymon Grodzki (Invent-Sound Studio), natomiast okładkę oraz całą oprawę graficzną wydawnictwa zaprojektował Tomasz Dzimira.
Schizma to jeden z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych, zarówno w kraju jak i za granicą, polskich zespołów hardcore. Zespół powstał w 1990 roku i przez ponad trzy dekady istnienia, mimo szeregu roszad personalnych, nieprzerwanie gra, nagrywa i jest wierny bezkompromisowej stylistyce i przekazowi charakterystycznemu dla niezależnej sceny hc. Dorobek Schizmy to ponad dziesięć wydawnictw, lecz to czym żyje zespół i co jedna mu rzesze oddanych ludzi to występy na żywo, odzwierciedlające to co najważniejsze w hc: energię wokół tworzenia społeczności i kontrkulturowych wydarzeń dających ujście emocjom związanym z życiem w świecie, który coraz bardziej oddala się od wszelkich ideałów. Schizma zagrała blisko tysiąc koncertów w całej Polsce oraz kilkunastu krajach i mimo upływających lat wciąż gra zarówno małe lokalne gigi jak i duże festiwale docierając wszędzie gdzie płonie lub tli się ogień sceny niezależnej.
Album można zamawiać na stronie wydawcy:
SCHIZMA W SIECI:
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.