Twórczość 44 artystów z całej Polski Malarstwo, grafika, ilustracja na Targowisku Sztuki

Już 2 kwietnia odbędzie się kolejne Targowisko Sztuki na którym warszawiacy mogą odkrywać i nabywać obrazy, grafikę, fotografię czy plakaty autorstwa studentów i absolwentów uczelni artystycznych z całej Polski.

To okazja do wyszukania nowych dzieł do kolekcji, unikatowych dodatków do wnętrz i ciekawych prezentów dla bliskich, ale też do bezpośredniego spotkania z artystami i uczestniczenia w cyklicznej imprezie, która istnieje na mapie stolicy od ponad 17 lat, ciesząc się coraz większą popularnością.

Targowisko Sztuki powstało jako spontaniczny projekt studencki, przez lata działało pod patronatem ASP, twórców gościł m.in. Zamek Królewski w Warszawie. Obecnie, w nowej, poszerzonej odsłonie, impreza odbywa się w Centrum Praskim Koneser.

To właśnie w industrialnych przestrzeniach Konesera, ale przewrotnie – nie tylko dla koneserów – realizowane są prezentacje malarstwa, rysunku, grafiki i ilustracji.

Targowisko cechuje bogaty przekrój prac i różnorodność tematów, technik, form – w efekcie każdy zainteresowany znajdzie tu coś dla siebie.

Prawie dwie dekady tradycji Targowiska sprawiły, że impreza ma swoich stałych sympatyków a wśród odwiedzających ją gości są zarówno kolekcjonerzy, łowcy talentów, dekoratorzy, ale też po prostu miłośnicy sztuki i poszukiwacze niebanalnych upominków lub czegoś ciekawego do wnętrz.

Zapraszamy na wiosenne Targowisko Sztuki – w niedzielę, 2 kwietnia, od 11.00 do 18.00. Wstęp jak zawsze wolny, atmosfera niezmiennie swobodna, przed nami inspirujące spotkania i rozmowy z kilkudziesięcioma artystami.

Do zobaczenia w Koneserze!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.