Po pełnym wrażeń 2018 roku nadszedł czas podsumowań. Miliony wyświetleń na YouTube, tysiące odtworzeń utworu „Kot bez ogona” w stacjach radiowych i setki ludzi na każdym koncercie.
To był wyjątkowo udany rok dla zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz. 13 kwietnia miał premierę ich najnowszy album o nazwie „ENT”, a 22 czerwca jedna z najlepiej przyjętych piosenek tego roku – „Kot bez ogona”. Utwór został odtworzony ponad 14 milionów razy na YouTube i był nadawany przez niezliczone stacje radiowe w całej Polsce. Takie zainteresowanie spowodowało, że 5 grudnia ZPAV ogłosił „Kota bez ogona” platynową singlem. Dziękujemy wszystkim fanom, którzy wspierają zespół, radiowcom, dziennikarzom i wszystkim tym, którzy przyłożyli się do tego sukcesu.
Klip do utworu można zobaczyć tutaj:
Płytę „ENT” można kupić tutaj: https://kulturalnysklep.pl/muzyka/ent-manxlim
Platynowa Płyta za singiel „Kot bez ogona” zostanie wręczona Varius Manx i Kasi Stankiewicz podczas koncertu w Stodole w najbliższą sobotę (12 stycznia).



![[Zapowiedź książki] Alan Moore – „Wielkie Kiedy. Długi Londyn. Księga pierwsza”](https://wybieramkulture.pl/wp-content/uploads/2025/05/wielkie-kiedy-front-72-dpi-RGB.jpg)




![[RECENZJA KSIĄŻKI] Małgorzata Warsil-Wiklinowi Ludzie](https://wybieramkulture.pl/wp-content/uploads/2026/05/IMG_0023-100x70.jpeg)
![„HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR LIVE IN 3D” [RECENZJA]](https://wybieramkulture.pl/wp-content/uploads/2026/05/434710774_1054692919350644_1987671293155107915_n-e1778454251257-100x70.jpg)




