Wyjątkowa wystawa „Nowy Vermeer. Wystawa wszech czasów” w kinach Helios.

25 czerwca i 12 lipca w kinach Helios odbędą się specjalne pokazy w ramach cyklu „Wystawa w Kinie”. To ostatnia szansa na zobaczenie na wielkim ekranie wyjątkowej wystawy „Nowy Vermeer. Wystawa wszech czasów”.

Film zaprosi widzów na wycieczkę po legendarnym amsterdamskim Rijksmuseum, gdzie od 10 lutego do 4 czerwca 2023 roku miała miejsce największa w historii wystawa arcydzieł Vermeera. Zostały na nią wypożyczone z całego świata najsłynniejsze płótna tego dawnego mistrza. Zaprezentowane zostaną między innymi: „Dziewczyna z perłą”, „Geograf”, „Mleczarka”, „Pani pisząca list i jej służąca”, „Przerwana lekcja muzyki” czy „Kobieta z wagą”.

Po wystawie oprowadzi widzów jej kurator i zarazem dyrektor Rijksmuseum – Taco Dibbits. Tego wydarzenia nie może przegapić żaden miłośnik sztuki!

„Wystawa w Kinie” to prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z muzeów na całym świecie. Na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu pokazane są wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób. Bilety na wystawę w Rijksmuseum wyprzedały się w 24 godziny. Obecnie wejściówki można dostać już tylko na czarnym rynku, a ich ceny sięgają kilku tysięcy dolarów! Seans w kinie więc jest jedyną szansą na zobaczenie tej wystawy.

Helios zaprasza na pokazy w repertuarze wybranych kin 25 czerwca i 12 lipca. Bilety są dostępne na stronie www.helios.pl/nowyvermeer, w kasach kin oraz w aplikacji mobilnej. Kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca w sali, a także zaoszczędzić więcej w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.