Za dokładny miesiąc Imagine Dragons zagrają dla polskiej publiczności !

Do koncertu fenomenalnego zespołu Imagine Dragons został dokładny miesiąc! Już 14.08 smoki zagrają na warszawskim Stadionie Narodowym.


Ludzie wszechstronni są fantastyczni. Takich ludzi uwielbiamy i takim człowiekiem na pewno jest Dan Reynolds-frontman zespołu Imagine Dragons. Jeśli śledzicie zespół lub właśnie wokalistę, to z pewnością wiecie, że Dan występuje często bez koszulki, prezentując wysportowane ciało. Takie rzeczy nie biorą się znikąd. Tu akurat dużą rolę gra uwielbienie muzyka do sportów walki a mianowicie jiu-jitsu.

4 lipca Reynolds zdobył brązowy medal w rozgrywkach Masters, turniejach organizowanych dla sportowców w określonych przedziałach wiekowych.

https://www.instagram.com/p/CuSa9etrD2e/?igshid=OGIzYTJhMTRmYQ==

Oprócz oczywiście zamiłowania do sportu i fantastycznego głosu, Dan umie grać na wielu instrumentach, jest kompozytorem i FILANTROPEM. Od 2013 roku Imagine Dragons wspierają The Tyler Robinson Foundation, pomagającą młodym ludziom walczącym z rakiem. W 2015 roku zespół wydał piosenkę „I Was Me”, z której cały dochód został przekazany na projekt One4 pomagający uchodźcom w ucieczce, szczególnie na Bliskim Wschodzie

W sierpniu 2016 roku Reynolds otworzył własną wytwórnię płytową, Night Street Records, z dystrybucją prowadzoną przez Interscope Records.
Jak wspominaliśmy, człowiek o wielu talentach.


Imagine Dragons wciąż na nowo definiują rock w XXI wieku, wyprzedając przy tym stadiony, wydając porywające hity i bijąc rekordy na każdym kroku. Pochodzący z Las Vegas zespół może pochwalić się diamentowym certyfikatem RIAA oraz nagrodą GRAMMY® i zajmuje tym samym czołowe miejsce wśród największych zespołów rockowych na świecie. Łącznie sprzedali 66 milionów albumów, 55 milionów utworów w wersji cyfrowej i 110 miliardów streamów. Wyróżniają się jako „jedyny zespół w historii, który zdobył cztery diamentowe single RIAA”, czyli „Radioactive” (14x platyna), „Believer” (10x platyna), „Demons” (10x platyna) i „Thunder” (10x platyna). Od momentu pojawienia się w 2009 roku, zaliczyli pięć kolejnych debiutów w Top 10 na Billboard Top 200 z „Night Visions” [2012] (7x platyna) (KIDinaKORNER/Interscope), „Smoke + Mirrors” [2015] (platyna) (KIDinaKORNER/Interscope), „Evolve” [2017] (potrójna platyna), (KIDinaKORNER/Interscope), „Origins” [2018] (platyna)( KIDinaKORNER/Interscope) oraz „Mercury – Act 1” [2021](KIDinaKORNER/Interscope).

 

Wraz z wydaniem albumu „Mercury – Act 2” w tym roku, ukończyli swój pierwszy w karierze dwuczęściowy projekt wyprodukowany przez legendarnego Ricka Rubina. Dominując w stacjach radiowych, pozostają „jednym z zaledwie czterech zespołów, które kiedykolwiek osiągnęły jednoczesne Top 5 singli w alternatywnym radiu i jedynym zespołem, który powtórzył ten wyczyn”. Współpracowali z każdym, od Kendricka Lamara, Lil Wayne’a i Wiz Khalifa po Avicii i kompozytora filmowego Hansa Zimmera. W ramach działalności charytatywnej zespół zebrał miliony na różne cele, w tym na dziecięcą fundację na rzecz walki z rakiem Tylera Robinsona, a także na fundację LOVELOUD i festiwal prowadzony przez frontmana Dana Reynoldsa, wspierający młodzież LGBTQ+. W 2022 roku prezydent Ukrainy Volodymyr Zelensky mianował ich ambasadorami UNITED 24 – inicjatywy, która wspiera pomoc humanitarną na Ukrainie.


Nie ma co się zastanawiać! Imagine Dragons to genialny zespół, który na żywo jest totalną petardą. Gościem koncertu będzie zespół AJR. Jeśli macie jeszcze szansę to koniecznie kupcie bilet. To będzie koncert, który na długo zapamiętamy!

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.