„Za duży na bajki 2” premierowo w kinach Helios.

„Za duży na bajki 2” już od dziś w kinach. Sieć kin Helios zaprasza na pełen humoru tytuł dla całej rodziny, podejmujący jednocześnie ważny temat kontaktu dziecka z rodzicem. 

„Za duży na bajki 2” to kontynuacja entuzjastycznie przyjętej części pierwszej przedstawia trójkę nastolatków: Waldka, Staszka i Delfinę. Podczas wycieczki w Tatry Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, który nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Chłopiec postanawia za wszelką cenę odnaleźć go i osobiście zapytać o powody tej decyzji. W tej trudnej misji może liczyć na pomoc przyjaciół: Staszek towarzyszy mu w poszukiwaniach, a Delfina ukrywa nocne wyjście chłopaków przed ciotką Mariolką, mamą Waldka i jej nowym partnerem…

Podobnie jak w przypadku części pierwszej, film reżyseruje Kristoffer Rus, natomiast autorką scenariusza jest Agnieszka Dąbrowska. W obsadzie plejada polskich gwiazd, między innymi: Karolina Gruszka, Paweł Domagała, Michał Żurawski i Dorota Kolak oraz młodzi aktorzy: Maciej Karaś, Patryk Siemek i Amelia Fijałkowska.

Bilety na premierowe seanse filmu „Za duży na bajki 2” dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, na stronie www.helios.pl/zdnb2 oraz w aplikacji mobilnej.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.