Zespół Reflektor i ich nowy singiel „Od Razu”

Po bardzo dobrze przyjętych singlach zespołu Reflektor („Reisefieber” puszczany np. w Radio 357 przez Piotra Stelmacha, pierwsze miejsce na liście przebojów Radiostacji oraz „Niby nic” grany m.in. w Radio Weekend FM, a na YouTube odtworzony już ponad 14 tys. razy) zespół Reflektor dzieli się najnowszym utworem pt. „Od razu”. Tym singlem zespół promuje swój debiutancki materiał, który świetnie dopełnia polską scenę alternatywną, wnosząc do niej powiew świeżości.
Jednocześnie jest to już trzeci singiel Reflektora, który zapowiada album „Tętno 92/95” (premiera płyty odbędzie się 7 kwietnia 2022 r.).

Utwór ukazuje twórczość duetu Reflektor z bardziej refleksyjnej i spokojniejszej strony. Motywem przewodnim piosenki są delikatne chórki, które dopełniają swobodnie płynącą linię melodyczną. Całość zamyka się w pulsującym popowo-balladowym, kameralnym brzmieniu. Piosenka opowiada o uczuciach, których nie powinniśmy się bać i przed którymi nie warto uciekać, niezależnie od tego kogo i jak kochamy. Żyć i kochać na własnych zasadach, bez obaw i wbrew czyjejś opinii – taki wydźwięk
niesie ze sobą „Od razu”.

preorder płyty dostępny – TUTAJ

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.