Zespół Staff i jego pierwszy singiel „Seraficzna” [NOWOŚĆ]

Zespół, który wam dziś przedstawimy to krakowsko-tarnowski Staff. Serdecznie zapraszamy do  obejrzenia i wysłuchania ich pierwszego singla – numeru „Seraficzna”:

O zespole:

 

Jaśko – wokal

Para – gitara

Karo – bas

Sebek – perkusja

 

W nowohuckich podziemiach, nieopodal słynnej „Walcowni”, w grudniu 2020 roku powstał zespół muzyczny. Jego ostateczny skład wyklarował się w styczniu 2022, kiedy wszyscy stwierdzili, że nie mogą żyć bez siebie, a zza chmur zaczęło wyglądać słońce. Wtedy też Jaśko, Para, Karo i Sebek nazwali się Staff i rozpoczęli ostatnie szlify swojego materiału – ku chwale wielkiego Rock’n’Rolla. Są to młodzi duchem, szerzej nieznani muzycy ukształtowani życiowo, muzycznie i światopoglądowo. Pewne mezalianse tej materii dodają całości wyrazu, smaku i sprawiają, że ich muzyka jest niepowtarzalna i mimo nawiązań do różnych klasyków, stanowi nowum.

Staff jako zespół ludzi, Staff jako poezje, Staff jako pięciolinia, wreszcie Staff jako niezmierzona otchłań wodnego horyzontu. W Staffie można się zanurzyć, ze Staffem można odlecieć i zaszaleć. Chcesz się przekonać? Obserwuj nasze profile na FB i na Instagramie bacznie. Już niedługo wjadą tam z przytupem kolejne single.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.