Zremiksowany Major Lazer z Justinem Bieberem! Posłuchaj piosenki „Cold Water” (Feat. Justin Bieber & MØ) [Don Omar Remix]

major-lazer-cold-water-feat-justin-bieber-mo-don-omar-remix-artwork-3000x3000Właśnie pojawiła się nowa wersja przebojowej piosenki „Cold Water” znakomitego amerykańskiego kolektywu Major Lazer, którego główną postacią jest Diplo. Przypomnijmy, że wokale w utworze należą do Justina Biebera i fantastycznej duńskiej wokalistki .

Singel z kompozycją „Cold Water” miał premierę w lipcu 2016 roku. Dotarł do drugiej pozycji w regularnym zestawieniu na „Billboardzie”, zaś na sam szczyt na listach „Dance” i „Club” tego serwisu. W Wielkiej Brytanii i paru innych krajach piosenka także zawędrowała na miejsce pierwsze singlowych notowań.

Kompozycję stworzyli Diplo, Walshy Fire i Jillionaire przy wsparciu kompozytorskim Eda Sheerana oraz producenckim Benny’ego Blanco. Stała się ona jednym z największych hitów lata 2016!

Od lat próbowałem zrobić coś z Bennym i Edem. Nagrać z nimi odpowiednią piosenkę, która pasowałaby do każdego z nas. Wiedziałem, że ta będzie odpowiednia. Na dodatek we właściwym momencie zwróciliśmy się o pomoc do Justina, któremu również bardzo się spodobała – opowiada o genezie piosenki Diplo. – Pomyślałem, że może warto byłoby dodać jeszcze jeden głos, a że MØ jest prawie jak rodzina, zwróciłem się do niej.

Remiks utworu przygotował portorykański didżej, producent i aktor Don Omar. Dodał do niego reggaetonową pulsację. Z efektem jego pracy można się zapoznać poniżej:

Don Omar ma na koncie platynowy w USA album „The Last Don”, a także dwie Latin Grammy, jedną Billboard Music Award i aż 14 Latin Billboard Music Awards.

omar

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.