ALA | ZASTARY- ,,Znowu Święta” z pomocą Fundacji Rasowy Kundel!

Czujesz magię Świąt? Ala| Zastary mają pewną wizję świątecznej atmosfery, delikatnie odbiegającej od typowych świątecznych piosenkę.

Radosne dzwonienie sań  Świętego  Mikołaja pobrzmiewa w  ,, Znowu Święta”, chórki rodem z muzyki towarzyszącej zakupowym szaleństwom również są obecne.  Natomiast w tekście znalazło się miejsce dla tęsknoty za prawdziwą, śnieżną zimą i aurą Bożego Narodzenia, której  nie rozmywa  sztuczność plastikowych reniferów.  Takie marzenie o ucieczce do innego świata, pozbawionego codziennych trosk. Przyjemna melodia z osobistym tekstem.

Wciąż bierzemy udział w tej grze 

Najważniejsze jednak to , że nadal kocham Cię 

Duet postanowił zachęcić swoich słuchaczy do bożonarodzeniowej zbiórki na rzecz Fundacji Rasowy Kundel, która ratuje psy przed bezdomnością. Sto procent przekazanych przez fanów pieniędzy trafi na konto fundacji.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/piestoprzywilej 

Ala|Zastary 

Ala Boratyn i Jakub Sikora to piosenkowy duet, który łącząc tradycję rodzimego popu ze współczesnym r’n’b, elektroniką, lo-fi i hip-hopem tworzy nową jakość w polskojęzycznej muzyce rozrywkowej.

Ala|Zastary w najnowszych utworach zwracają się ku bardziej klubowym, transowym wpływom. Inspiracje housem i disco spotykają się tu z nawiązaniami do korzeni muzyki elektronicznej spod znaku Gary’ego Numana, a syntezatory i samplery sąsiadują z brzmieniem gitar i trąbki. Piosenki, bardziej osobiste niż dotychczas, opowiadają o rozczarowaniach, codziennych bolączkach, frustracjach, wolności, pracy, zmęczeniu i nadziei na zmianę.

Alicja Boratyn, od najmłodszych lat znana z zespołu Blog 27. W 2007 roku wydała swój debiutancki album „Higher”. Stworzyła popularne utwory “Nie pytaj mnie” i “Sms” do serialu “Po Prostu Majka”. Jakub Sikora to m.in. założyciel zespołu Crab Invasion. Oprócz projektu ALA|ZASTARY oboje współtworzyli też zespół New People.

Pierwsze single Ala|Zastary spotkały się z ciepłym medialnym przyjęciem. Duet znalazł się w gronie finalistów plebiscytu Gazety Wyborczej – “Sanki 2018”. Płyta „JUTRO?” została doskonale oceniona przez fanów i krytyków muzycznych, zespół zadebiutował albumem w maju 2020.

Obserwuj: 

BANDCAMP: https://alazastary.bandcamp.com/

INSTAGRAM: www.instagram.com/ala.zastary/ 

FACEBOOK: https://www.facebook.com/AlaZastary/

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCKe9eD6o_HZ6LNek1E7egQw?view_as=subscriber

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny