„All_Black & All_White EP’’ – druga płyta DeZu

Muzyczne początki DeZu to ,, Project ONE’’. Miejski przelot chłopaka z podziemia. Stopniowe wydawanie numerów  z nowego projektu zostało zakończone w tym miesiącu. „All_Black & All_White EP’’ w całości posłuchasz  na kanale DeZu.  Klimat został, temat inny, flow lepsze.

Symbolem tego projektu jest Yin-Yang, które oznacza dwie, przeciwne, wzajemnie uzupełniające się siły. ,,All_Black”  z  cięższym materiałem oraz  ,,All_White”  opisujący „przyjemniejsze oblicze”.

All_White EP” jest moim drugim projektem muzycznym. Projekt docelowo miał być pełnym LP, jednak czas to zweryfikował i plany się zmieniły. Opowiada on o skrajnościach w mojej osobie. Będąc bardziej dokładnym: – mówiąc All_Black mam na myśli dosłownie „wszystko na czarno”, czyli negatywy w życiu, to co spycha mnie do otchłani własnej świadomości, w której odkrywam swoje największe demony. Innymi słowy czarną stronę charakteru. Cechy, z których nie jestem dumny, a z którymi lepiej bądź gorzej sobie radzę. – mówiąc All_White chodzi o przeciwieństwo ww. rzeczy. All_White to ta „jasna strona mocy”, w której szukam swojego dobra, dobra osobistego i dobra w otoczeniu w jakim przebywam. Skupiam się na rzeczach, które mi wychodzą, na cechach, które mi się podobają we mnie i które chcę żeby mnie definiowały. W sumie AB&AW jest zbiorem tychże skrajności osobowych, gdzie albo jestem myślowo na szczycie samego siebie, albo spadam na personalne dno. Idealnie obrazuje to stan w jakim się znalazłem bezpośrednio po „Project ONE”. Z jednej strony przeżywałem życiową hosse, z drugiej zaś ciągłe błędne decyzje podejmowane impulsowo i pod wpływem złych emocji ciągnęły mnie do piekła.”

– DeZu

Za produkcie odpowiada Papik, mix/mastering Wodzu Beats.
Gościnie wystąpili: HVBS, Angelo, Wodzu.

 

DeZu w mediach :

YT

Facebook

Instagram

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.