Amber Mark coveruje kultowe „Thong Song”

Amber Mark przedstawia ostatni z serii „COVERED-19” utwór – tym razem to nowa wersja kultowego kawałka „Thong Song” Sisqó.

„Thong Song” to piąty i ostatni cover w ramach serii „COVERED-19”. Amber Mark od początku lockdownu wydawała utwory w całości wyprodukowane w jej nowojorskim mieszkaniu. Wcześniej fani mogli usłyszeć nowe wersje „Heart-Shaped Box” Nirvany, „My People…Hold On” Eddie’ego Kendricksa (cover znalazł się na letniej playliście Michelle Obamy), „The Seeker” The Who (jej wersja otrzymała błogosławieństwo od samego Pete’a Townshenda) oraz dwa utwory oryginalne: „1894” i „Waiting (Demo)”. Seria cieszy się olbrzymią popularnością w serwisach społecznościowych. Zgromadziła ponad 6,5 mln streamów i zapewniła Amber ponad 2 mln słuchaczy miesięcznie w Spotify.

„COVERED-19” to następca singla „Generous”, w którym artystka wykorzystała sample z kompozycji Henry’ego Manciniego „Lujon”. Utwór ma już ponad 4 mln streamów oraz wsparcie takich stacji radiowych jak BBC Radio 1 i 1Xtra. Amber została również twarzą wiosennej kampanii Calvina Kleina.

Źródło: Universal Music Polska

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.