Archive prezentuje nowy singiel

„Lightning Love” to tytuł najnowszego singla Archive . Londyński kolektyw do współpracy nad tym utworem zaprosił Steve’a Masona. 

„Lightning Love” promuje wyjątkowe wydawnictwo podsumowujące 25 lat twórczości zespołu. Retrospektywna kompilacja „25”  trafiła na półki sklepowe 10 maja 2019 r. nakładem Dangervisit/[PIAS].

„25”  jest dostępny w różnych formatach: jako 6LP deluxe box set (w jego skład wejdą 43 utwory, w tym 8 nowych wcześniej nieopublikowanych; 10” EP; 7” singiel oraz kompozycje, które powstały w kolaboracji z innymi artystami, między innymi Band of Skulls czy Stevem Masonem. Do box setu dołączona jest książka z aktualnymi i starymi wywiadami z członkami zespołu oraz zdjęcia pochodzące z prywatnych kolekcji kolektywu); 4CD box set (standardowe płyty CD wraz z kodem do ściągnięcia elektronicznych wersji utworów). Wydawnictwo jest również dostępne na platformach streamingowych.

Archive ma na koncie 12 studyjnych albumów, udział w najbardziej prestiżowych festiwalach na całym świecie. To jedyna grupa w Wielkiej Brytanii, która odniosła większy sukces na kontynencie niż w swoim rodzimym kraju.

W październiku Archive zagra aż pięć koncertów w Polsce: 
22.10 – Wrocław, A2
23.10 – Kraków, Klub Studio
24.10 – Gdańsk, B90
25.10 – Warszawa, Torwar
26.10 – Poznań, MTP 2

Słuchaj/Kup „25”

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.