Art On Ice. James Blunt i największe gwiazdy łyżwiarstwa przyjadą do Polski

Taniec na lodzie, elementy sztuki cyrkowej i estradowej w jednym. Zachwycające kostiumy, scenografia i efekty świetlne, a do tego oprawa muzyczna w wykonaniu Jamesa Blunta. Brzmi nieprawdopodobnie? Już 20 i 21 grudnia niezwykłe show Art On Ice zawita do gdańskiej Ergo Areny!

To nadzwyczajne widowisko w magicznej odsłonie wykorzystującej najnowocześniejsze techniki wizualne jest nie tylko ucztą dla oczu, ale niesamowitym doznaniem artystycznym łączącym różne gatunki sztuki. We wszystkich krajach, do których przyjeżdżają artyści Art On Ice, show cieszy się ogromną popularnością i staje się hitem, na który bilety wyprzedają się niemal natychmiast. 

James Blunt zaśpiewa w Gdańsku

Show, które po raz pierwszy zaprezentowano 25 lat temu w Szwajcarii, miało swoje edycje na całym świecie. Teraz odbędzie się w Polsce. Artyści przyjadą do Gdańska z programem Time To Time – magiczną opowieścią o poszukiwaniu prawdziwej miłości, której bohaterowie muszą odnaleźć się

w poetyckiej oprawie innego wymiaru i czasu.

W tym fascynującym niemal dwugodzinnym spektaklu udział weźmie uwielbiany przez polską publiczność James Blunt. Wokalista znany wszystkim z hitów You’re Beautiful czy Postcards, przyjedzie do Gdańska kilka dni po premierze swojej najnowszej płyty. To doskonała okazja, żeby posłuchać romantycznych ballad i przepełnionych emocjami przebojów w wykonaniu jednego z najlepszych brytyjskich głosów.

Światowe gwiazdy łyżwiarstwa figurowego

Art On Ice to niesamowite widowisko pokazujące piękno tańca na lodzie. Wystąpią w nim gwiazdy łyżwiarstwa figurowego – wielokrotni Mistrzowie Olimpijscy i Mistrzowie Świata. Na tafli zaprezentują się m. in. Tatiana Volosozhar i Maxim Trankov z Rosji (dwukrotni Mistrzowie Olimpijscy i Mistrzowie Świata), Vanessa James i Morgan Ciprès z Francji (Mistrzowie Europy), Adelina Sotnikova (Mistrzyni Olimpijska) i Elena Radionova z Rosji (dwukrotna Mistrzyni Świata juniorów).

To również święto sztuki cyrkowej na najwyższym poziomie. Widzowie zgromadzeni w gdańskiej Egro Arenie będą mieli okazję zobaczyć Cirque Eloize – jeden z najlepszych cyrków na świecie. Artyści tego stworzonego w Montrealu projektu, w swoich poetyckich, przepełnionych emocjami spektaklach łączą sztukę cyrkową z tańcem, muzyką i teatrem w iście magiczny sposób.

Art On Ice to jedyne tego typu widowisko na świecie. Spektakularna scenografia i piękne kostiumy, a także efekty świetlne i multimedialne sprawiają, że jest to widowisko kompletne, tworzące show pełen emocji i radości.

Zobacz Art On Ice na własne oczy w Gdańsku – bilety już w sprzedaży na eBilet.pl oraz eventim.pl

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.