Bukovsky „Tramwaje” / debiutancki singel (produkcja: Leszek Biolik)

Mariusz Bukowski (Bukovsky), nastoletni głos zespołów gliwickiej sceny alternatywnej porzucił na lata śpiewanie, na rzecz poświęcenia się walce z przestępczością, a potem pomocy prawnej społeczeństwu.

W zeszłym roku namówiony do powrotu na scenę oddał się na nowo swojej pasji i wspólnie z Piotrem Pawłowskim (Made In Poland, The Shipyard) przygotowali nową muzykę, osadzoną w brzmieniu lat 80-tych, ale zagraną nowocześnie i współcześnie. Współautorem tekstu do utworu „Tramwaje” jest Darek Dusza, zaś całość wyprodukował Leszek Biolik.

Bukovsky: „Przed studiami – gliwicka scena alternatywna i najbardziej znany zespół, w którym grałem czyli Processs. W styczniu 2018 roku rozpocząłem współpracę z grupą 1984 (na You tube – „Biała chorągiewka” 1984&Bukowski), a pół roku później, po zakończeniu kooperacji z 1984 – zaprosił mnie do współpracy Piotr Pawłowski, który wcześniej widział ten filmik. Pojechałem do Gdańska, zrobiliśmy materiał na płytę, którą nagramy w styczniu. Mamy już gotowe demo kolejnych 5 utworów”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107