ciiicho, Dominika Plonka – ,,Proces Art”

SPLOT AMBIENTOWYCH SYNTEZATORÓW I HIPNOTYCZNY WOKAL

“Proces Art” to gęsty splot ambientowych syntezatorów i głębokiego basu przyprawiony soczystym brzmieniem perkusyjnych sampli. Tę nieoczywistą harmonię i hipnotyczny wokal spaja miłosna historia, którą znamy niemal wszyscy. Wyjście z toksycznej relacji niczym kurtyna odsłania labirynt codzienności, z którego wyjście, tym razem, musimy znaleźć sami.

To drugi singiel dziewczyńskiego duetu – producentki Gabi Cichy (ciiicho) i wokalistki Dominiki Plonki. Nowy utwór jest kontynuacją wydanego w sierpniu 2021 singla “Milion Warstw”, który zebrał masę pozytywnych recenzji.

Posłuchaj w streamingu:
https://ffm.to/ProcesArt

 

ciiicho to solowy projekt Gabi Cichy, 21-letniej producentki i pianistki. Jej muzyczna ścieżka rozpoczęła się w dzieciństwie na lekcjach fortepianu. Równocześnie z nauk± w szkole muzycznej, zagłębiała się w świat beatmakingu i syntezatorów. Jest jedną z pierwszych absolwentek szkoły produkcji muzycznej PianoLab. Pozostaje związana z rodzinnym Krakowem, gdzie aktywnie współtworzy nową scenę muzyki elektronicznej, współpracując z takimi artystami jak Dafeat, Dominika Plonka, LoftY, Misz i Runforrest.

 

Obserwuj ciiicho:
Facebook Instagram Spotify

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.