Co gra w głowie Dawida Podsiadło?

Dawid Podsiadło to kolejny artysta, który w ramach akcji Now Playing w TIDAL podzielił się z fanami najczęściej słuchanymi przez siebie piosenkami. Wśród utworów, które działają na Dawida odprężająco pojawiły się kawałki polskich i zagranicznych gwiazd. Do ulubieńców artysty należą m.in.: Katie Melua, Billie Eilish, Lorde jak i Ralph Kamiński czy Daria Zawialow. Nie zabrakło również utworu „Leci Nowy Future” z najnowszej płyty Taco Hemingwaya, przy której muzycy mieli okazję współpracować.  

Skąd taki wybór utworów? Jak stwierdził Dawid: „Ten zbiór pozwala mi popatrzeć na wszystkie wydarzenia z dystansem, spokojem i tak jakoś podumać”.

Now Playing pojawiło się w aplikacji w grudniu 2019 roku jako prezent od artystów dla użytkowników serwisu. Dostępne są tam playlisty ułożone przez ponad 500 twórców z całego świata. Dawid Podsiadło, Alicia Keys, The Weeknd, Sarsa, Natalia Nykiel, Bedoes to tylko niektórzy z nich.

Dzięki Now Playing fani mają niepowtarzalną okazję, żeby poznać gust muzyczny swoich idoli, dowiedzieć się co ich inspiruje i jakich kawałków słuchają w wolnym czasie.  

Now Playing to kolejna sekcja w TIDAL, dzięki której fani mogą dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych artystach. Inne z nich to m.in.: Weź Zapytaj, Rap Radar, In Conversation oraz playlisty “Essentials”.

Playlisty ułożonej przez Dawida Podsiadło posłuchać można tutaj: https://listen.tidal.com/playlist/a1a0c6b6-0ab4-4080-b393-1b79fa283d19


TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Dostępny w 54 krajach serwis streamingowy dysponuje katalogiem ponad 60 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.