COALS – SANATORIUM TOUR

Och, Coals!

Znacie ten zachwyt? Jeśli nie, to koniecznie musicie poznać, ponieważ co by o nich nie napisać, to zawsze za mało. Nie ma takich słów by określić to, co dają ludziom poprzez muzykę. W ostatnim czasie, Kacha i Lucassi, zebrali wszystkie swoje emocje, spakowali je do walizki i niebawem wyruszają w podróż zwaną ’SANATORIUM. Będzie to długogrający album, który ukaże się w marcu tego roku. Gdy zostanie już przez Ciebie oswojony i przesłuchany milion razy, to Coalsi odwiedzą 7 miast, żeby pokazać wam,jak najlepiej zregenerować swoje popękane i zbyt ufne serducha.

Ich muzyka jest na pograniczu snów i marzeń. I właśnie w takiej onirycznej konwencji, będzie utrzymana cała oprawa wizualna stworzona przez Kachę. I klasycznie, będzie dużo skakania, chwila chillowania, odrobina płakania i oczywiście, nie zabraknie też momentów do uśmiechów. Chodźcie, będzie super! 🙂

Cała trasa:
15.03 Drezno, Zentralwerk
12.04 Katowice, Piąty Dom
18.04 Gdańsk, Drizzly Grizzly
18-20.04 Poznań, NEXT FEST Festival
27.04 Kraków, Zaścianek
10.05 Warszawa, Hydrozagadka
16.05 Wrocław, Stary Klasztor

Niedawno wypuścili singiel ‚nowy świat. To energiczna, breakowa piosenka z elementami bedroom popu, do której został stworzony zimowy teledysk w reżyserii Maca Adamczaka. Koniecznie musicie go zobaczyć!

W wolnym czasie, wpadnijcie do Coalsów na sociale:

INSTAGRAM
YOUTUBE
SPOTIFY
FACEBOOK

Bilety:

Drezno:

Katowice: 
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.