DANIEL AVERY powraca z wyjątkowym projektem!!!

Po wyprzedaniu biletów na koncert „Together In Static”, który odbędzie się 29 maja w niedawno odrestaurowanym londyńskim Hackney Church, Daniel Avery ogłasza premierę albumu o tym samym tytule. Na płycie znajdą się utwory stworzone wyłącznie na potrzeby tego występu. Krążek ukaże się 24 czerwca nakładem wytwórni Mute. 'Endless Hours’ to pierwszy zwiastun tego wydawnictwa.

„Jak wiele rzeczy w tym roku, projekt nabrał mocy i życia na moich oczach. Pierwotnym założeniem było zagranie kilku kameralnych koncertów w Hackney Church podczas ostatniego lockdownu. Zacząłem tworzyć muzykę specjalnie na te występy, ale w miarę jak plany się zmieniały, coraz bardziej pogrążałem się w falach. Rozważałem wydanie 12” winylu lub EP-ki, ale kiedy wyszedłem na powietrze, zdałem sobie sprawę, że mam już kompletną płytę, którą chcę się podzielić. Czuję, że to jedna z moich najlepszych prac i jestem podekscytowany, że wszyscy ją usłyszycie” – mówi artysta.

Londyński artysta i producent zapowiada również live stream koncertu z Hackney Church, który odbędzie się 27 maja, pozwalając większej liczbie fanów doświadczyć wciągającego wykonania wcześniej niesłyszanej muzyki w połączeniu z wyrafinowaną i kreatywnie ambitną produkcją, z której Avery stał się znany.

Oto tracklista „Together In Static”:

1.Crystal Eyes
2.Yesterday Faded
3.Nowhere Sound
4.The Pursuit of Joy
5.Fountain of Peace
6.Together in Static
7.A Life That Is Your Own
8.Hazel and Gold
9.[hope comes in many forms]
10.Endless Hours
11.The Midnight Sun

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.