MASZ „GORSZY MOOD” ? POSŁUCHAJ NOWEGO SINGLA JAKUBA DĄBROWSKIEGO

„Gorszy Mood” to klasyczna opowieść „tinderowa” kiedy zwykłe, szybkie spotkanie przeobraża się w coś mocniejszego i prawdziwego. Oczywiście jest to nieodwzajemnione uczucie, które z jednej strony jest jednym z tych najgorszych doświadczeń i które boli, ale z drugiej strony patrząc na nie z punktu zdrowego rozsądku jest bezpieczniejsze. Szybkie zauroczenia często kończą się niefortunną klęską i doprowadzają człowieka do czucia coraz mniej i mniej.

„Bardzo zależało mi żeby kawałek muzycznie był jak najprostszy i w jakiś sposób niedokończony co sprawi że słuchacz jeszcze bardziej może odnaleźć ulotność sprawy.” – opowiada o singlu Artysta.

Jakub Dąbrowski to pochodzący z Dolnego Śląska producent muzyczny, wokalista i autor tekstów. W swojej muzyce łączy gatunki z pogranicza indie pop, indie rock i folku. Przez kilka lat niefortunnie szukał swojej drogi na każdym możliwym kierunku studiów, aż w końcu odkrył magię produkcji i od tamtej pory na co dzień pracuje z artystami z całego kraju, a po godzinach pracuje nad swoim materiałem który łączy ze sobą świat ironii, nieszczęśliwych miłości i studenckich lat.

Obserwuj Jakuba:
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.