Ikarus Feel w podróży do Tokyo!

„Tokyo” to kolejny singiel zespołu Ikarus Feel, do którego powstał wyjątkowy klip. Sam utwór promuje album pod tym samym tytułem, którego będzie miał premierę już 7 maja.

Panowie długo kazali na siebie czekać, jednak album już będzie dostępny lada chwila… Na pewno apetyt wzrośnie dzięki piosence „Tokyo”, która bezpośrednio promuję całą płytę. Skąd akurat takie inspiracje? Pytamy Daniela Gorala, wokalistę i autora tekstów.

Jestem wielkim fanem azjatyckiej kultury, a podróż doJaponii była jednym z moich największych marzeń. W zasadzie wszystko robiło na mnie wielkie wrażenie, zaczynając od jedzenia i sklepów dla miłośników mangi i anime ,kończąc na olbrzymich dzielnicach wypełnionych ogromem ludzi. Ale wydaje mi się że najbardziej zaskakiwali mnie właśnie ludzie, a raczej to jacy byli, mili, życzliwi i pomocni. Sam nie dlaczego aż tak mnie to dziwiło i dziwi do teraz, ale wspominam to jako niecodzienne uczucie.

Sama treść również intryguje.

Ten utwór powinien trafić do ludzi którzy dużo bawią się w życiu, dużo imprezują i nie myślą czasem o skutkach pewnych decyzji. Jest to swojego rodzaju przestroga. Dodatkowo powinien trafić do ludzi którzy może trochę zbyt płytko oceniają innych i ich zachowania. Czasem błędy, które popełniamy maja podłoże gdzieś, gdzie ludzie nie chcą nawet sięgnąć, bo przecież łatwo kogoś ocenić bez myślenia o tym co mogło spowodować taką a nie inną decyzję –uzupełnia Daniel.

Do utworu powstał zapadający w świadomość klip, który można poniekąd nazwać trochę kontrowersyjnym. Zresztą polecamy sprawdzić go i wyrobić sobie opinię. A jak przebiegały pracę nadrealizacją obrazu?

Praca na planie przebiegała szybko i sprawnie, dzięki ekipie IMAGA wszystko szło jak po maśle. Jeśli chodzi o nastrój to wszyscy czuliśmy się świetnie, dobrze się bawiliśmy, śmialiśmy się, po prostu robiliśmy to co kochamy z mega fajnymi ludźmi–odpowiada zespół.

„Tokyo” można też nazwać flagowym i reprezentatywnym dla całego materiału. Można go posłuchać go choćby na wszystkich serwisach streamingowych. Cały album jest już do kupienia w preorderze na www.goramuzyki.pl/sklep. Mocno zachęcamy również do śledzenia social media zespołu, ponieważ panowie, w związki z wydaniem płyty, szykują dużo specjalnego dla fanów.
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.