Dawid Podsiadło – ,, Leśna muzyka” wyjątkowe informacje !

Wczoraj  Dawid Podsiadło ogłosił, że nagrania z leśnej trasy staną się pełnoprawnym wydawnictwem – pierwszym koncertowym albumem w moim 3 albumowym dorobku solowym i jednoalbumowym dorobku z zespołem Curly Heads.  

 

Dodatkowo, osoby obecne na trasie lub posiadacze biletów na przyszły rok otrzymają limitowaną, rozszerzoną wersje płyty w specjalnym opakowaniu i z trzema dodatkowymi utworami, które nie znajdą się na sklepowym wydaniu fizycznym.  Specjalna wersja będzie dostępna  w preorderze do piątku 19.11. Twórcy nie planują dotłoczenia, więc okazja jest niepowtarzalna!

Płyta pojawi się w sprzedaży 3.12.2021.

Znajdziesz ją tutaj

Cieszę się tym bardziej, że w związku z tym mogę zadeklarować, że każde 100 płyt, które trafi w Wasze ręce, to 50m2 lasu, który w Waszym imieniu posadzimy z fundacją Las na Zawsze. I tak „Leśna Muzyka” zamieni się w prawdziwy, zielony las. Czad! W sensie. Tlen. No I warto się pochwalić, że udało nam się stworzyć opakowanie płyty, które wykonane jest w 96% z materiałów pochodzących z recyclingu.

– Dawid

Dzisiaj pojawiło się kolejne ogłoszenie!

 

No to dziś dzielę się z Wami informacją o najbardziej limitowanej serii winyli o jakiej słyszeliście (prawdopodobnie). Dlaczego? Kilka spektakularnych faktów poniżej:

– każda z płyt jest zrobiona ręcznie i ma unikalny wzór
– jest ich tylko 14
– każdy winyl zawiera tylko jeden utwór z albumu koncertowego “Leśna Muzyka” oraz cover utworu „Sailing” w wykonaniu Julki Pietruchy, który wyprodukowaliśmy z dźwięków wysamplowanych z plażowych śmieci.

(Jeśli ktoś nie pamięta albo o zgrozo przegapił tą super akcję to tu ma linka: https://youtu.be/H-YqMMzSpvY)

A jak do tego wszystkiego doszło?
Już spieszę z kolejnym wyjaśnieniem.

Jak wiecie nasza scenografia koncertowa do „Leśnej Muzyki” powstała z przetworzonych plastikowych odpadów.
I właśnie te śmieci przetworzyliśmy, z pomocą naszego kumpla Wesa, w 14 unikatowych winyli, które możecie teraz wylicytować w linku poniżej, a cały dochód zasili Polskie Stowarzyszenie Zero Waste
Z resztą zobaczcie krótki film jak to wyglądało: https://youtu.be/90vUCLfLVHs

Całą akcję realizujemy wspólnie, z pomocą sponsora naszej trasy Credit Agricole Bank Polska, któremu przy tej okazji dziękujemy za wsparcie w takich szalonych projektach.

Licytując płyty dostaniecie w pakiecie cały zestaw zawierający równie unikalny plakat a także złoty bilet czyli taki który wpuści Was na mój dowolny, wybrany przez Was koncert – na stadionie, w teatrze, w klubie, zimą, latem albo wieczorem.

Łakome kąski, wiem.

Link do aukcji: https://allegro.pl/charytatywni/winyle-z-odpadow

Powodzenia,
Dawid

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.